Ne Seninle Ne Sensiz (Seda Akgül) Neden Yok Niçin Bitti Erken Final mi Oldu?

Fox Tv’de yayınlanan ve evli çiftlerin sorunlarını  yaşadıklarını ve çözüm yollarını bulmak öneriler sunmak için çok iddialı bir giriş yapan ancak aldığı reytingler sonrasında havası sona eren Seda Akgülün sunduğu Ne Seninle Ne Sensiz programı Fox tv de yayınlanmayınca herkes sormaya başladı neden yok niçin yok bitti mi diye..

Evli çiftlerin sorunlarını öncelikle ele alan bir program olan Seda Akgülün sunumu ile devam eden ve avukat olan ve danışmanlık görevini üstlenen Feyza Altununda bulunduğu program düşük reytinglere daha fazla dayanamadı ve yayından kaldırıldı Fox tv tarafından.

Ne Seninle Ne Sensiz neden yayınlanmadı? Ne Seninle Ne Sensiz bitti mi niçin yayınlanmıyor, Ne Seninle Ne Sensiz erken final mi yaptı gibi soruların ardından düşük reytinglerden dolayı programın geçici olarak sonlandırıldığı Eylül ayında daha geniş bir şekliyle geri döneceğine dair açıklama yapılsa da olay anlaşıldı sanırım.

Programın sunuculuğunu yapan Seda Akgül geçtiğimiz yıl Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur isimli programı sunmakta ve oldukça başarılı şekilde sürdürmekteydi. Ne Seninle Ne Sensiz ise reytinglerin kötü gitmesi nedeni ile yayından kaldırıldı.

Ne Seninle Ne Sensiz Reytingleri zaten herşeyi gösteriyor. İşte programın aldığı reytingler ve kaçıncı olduğunu buradaki tablodan görebilirsiniz. Sizce Ne Seninle Ne Sensiz Eylülde devam eder mi? Yoksa tamamen bitti mi? Not: Bizce bitti..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ne Seninle Ne Sensiz (Seda Akgül) Neden Yok Niçin Bitti Erken Final mi Oldu? (10 Yorum)

  1. Kapanmasi iyi olmuş hem reyting için hemde yalan sunum yaptıkları için devam etsin diyen arkadaşlar tiyatro izlemek istiyorlar galiba bunu yapan densiz ahlaksız insanlar bizlerin duygularıyla oynaamk hoşlarına gidiyor oraya çıkanların yarısından çoğu oyuncu ajans gönderiyor yok canım diyenler türk dizilerini iyi incelesinler orda figuranlik yapiyorlar kocam eve para getirmiyor diyen kadın karı koca diziler de rol alıyorlar bu mudur yani kandırılmak hosunuza gidiyorsa izleyin

  2. Aman bitsin ya bu kadar gereksiz isle urasacaklarina evlerinde otursunlar daha iyi tabiki reytingi yerlerde olcak yok bide ustlerde olsun boyle seyleri kim izlerki ya o reyting bile fazla onlara baya sert oldu

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017