Nefes Nefese 22 Ağustos Çarşamba Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu?

Nefes Nefese 22 Ağustos Çarşamba Yeni Bölüm Var Mı Yok Mu? Yusuf, Rüya’yı yakalayıp takasa götürebilecek mi? Nefes Nefese dizisi yeni bölümleri çarşamba günleri yayınlanıyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren kendini sevdiren dizinin izleyenleri bayramda yeni bölüm yayınlanacak mı diye merak ediyor.

Nefes Nefese dizisi 4. bölümü 22 Ağustos çarşamba yayınlanacak diye beklerken hayranlarını üzecek haber geldi. Kurban Bayramının ikinci günü olması sebebiyle Nefes Nefese dizisi yeni bölümü yayınlanmayacak. Nefes Nefese dizisi yeni bölümü bir hafta sonra aynı gün 29 ağustos çarşamba günü yayınlanacak.

Nefes Nefese dizisi son bölümünde neler olmuştu hatırlayalım; Yusuf eve geldiğinde Rüya’nın kaçmış olduğunu görür. Rüya o odadan kimin yüzünden ve nasıl kaçmıştır? Yusuf Rüya’yı bulup babasını kurtarmak zorundadır. Ancak Rüya nerede hiç bir bilgisi yoktur.

Antakya’yı karış karış arayarak Rüya’yı bulup takas için götürmek zorundadır. Rüya bir şekilde Suriye’deki Boran’a ulaştı ve annesini bulabilmek için kaçak bir arabayla karşıya geçmek için anlaşma yapmıştır. Rüya Yusuf’tan kaçmaya çalışırken Yusuf’ta Rüya’yı bulmaya çalışmaktadır. Yusuf Rüya Suriye’ye geçmeden onu yakalamalı, takasa götürmelidir. Rüya’nın odadan anahtarla çıktığını gören Alacanlar anahtarı kimin verdiğini sorgularlar aile içinde.

Atmaca zümrütü alan ikinci kızın yani Rüya’nın peşindedir. Ancak Rüya’nın kendi kızı olduğunu bilmemektedir. Rüya Atmaca’dan ve Yusuf’tan kurtulabilecek mi? Yusuf Rüya’yı yakaladığında onu anlaşma gereği sırf babasını kurtarmak için onu teslim edecek mi?

Nefes Nefese dizisi yeni bölümü 29 Ağustos çarşamba günü 4. bölümü ile ekrana gelecek. Bir hafta ara ile yayınlanan Nefes Nefese dizisi yeni bölüm fragmanını da aşağıda sizlerle paylaşacağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Ağustos 2018