Nefes Nefese 3. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 15 Ağustos Çarşamba

Star tv de ekrana gelen ve çarşamba akşamlarına renk katan Nefes Nefese 3. Bölüm Özetiyle kaldığı yerden devam ediyor. Bizde seyirciler için hazırlamış olduğumuz yeni bölüm özet ve gelecek bölüm tüyoları ile diziye dair ne varsa yazıyoruz. İşte Nefes Nefese 3. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 15 Ağustos Çarşamba günü star tv de yayınlanacak yeni bölüm..

15 Ağustos Nefes Nefese 3. Bölüm Özeti Tüyolarında neler olacak? Yusuf’u uzun zamandır bekleyen ve onu evde bulacak olan kötü sürpriz ne olacak? oldukça merak edilen bu sürpriz izleyenleri de şaşırtacak.
Rüya ise tek derdi olan Annesini bulmak için Berlin’den Suriye’ye doğru yola koyulmuştur.

Ancak Rüya Suriye sınırına yaklaşınca Antakya’da ateş altında kalır. Rüya, bu karmaşık ortamda ne yapacak, çatışmanın iyice şiddetlenince Rüya beklenmedik şekilde Yusuf Alacan tarafından rehin alınır. Rüyayı rehin alan, arazi meselesi yüzünden kaçırılan babasını kurtarmak için sınıra gelmiş olan Yusuf Alacan, can havliyle kafasından bir kurgu yapar.

Nefes Nefese 3. Bölüm Özeti Tüyoları 15 Ağustos Çarşamba

Yusuf Babasına karşılık, onlardan biri saydığı Rüyayı rehin almıştır bakalım nasıl gelişmeler yaşanacak.. Nefes Nefese 3. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 15 Ağustos Çarşamba günü star tv de kaldığı yerden devam edecek..

Nefes Nefese 3. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 15 Ağustos Çarşamba

Yusufun Rüya’yı evine getirip hapsetmesiyle birlikte babasını kurtarabilmek için takas pazarlıkları başlamıştır.
Rüya’nın çantasında ise bir cep telefonu vardır. Kim vermişti diye düşünürsek onu sınıra getiren Nigar’ın verdiğini hemen anlarız. Rüyanın çantasındaki telefonun içinde de Atmaca lakaplı birinin elması vardır. Rüyada olan çantada uluslararası tarihi eser kaçakçısı Ayaz Kıran’ın Berlin’den yolladığı zümrüt bulunmaktadır.

Nefes Nefese 3. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 15 AğustosRüyanın sırtındaki çantada olan bu kıymetli mücevher herkesi onun peşine düşürür. Zümrüt’ün kaybolduğunu öğrenen Atmaca Antakya’ya gelir. Telefonu taşıyan kızı yani Rüyayı aramaya başlar. Atmacanın Bilmediği bir şey vardır, aradığı kızın yani Rüyanın kendi kızı olduğu.. Bakalım Atmaca Rüyanın kendi kızı olduğunu ne zaman anlayacak.

Yusuf babasının peşine düşmüştür, Rüya ise onu rehin alan Yusuf’tan kaçmanın derdindedir, Atmaca da bir an evvel zümrüte ulaşmanın peşine düşer ve oldukça heyecanlı bir kovalamaca başlar…
Yusuf ne yapıp edip en sonunda babasını rehin almış olanlarla bağlantı kurar ve bir anlaşma yapar:
Yusuf Rüya’yı verip babasını alacaktır. Ancak Yusuf eve geldiğinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Atmaca.. Nefes Nefese 3. Bölüm Özeti Tüyoları Fragmanı 15 Ağustos Çarşamba star tv de kaldığı yerden devam edecek..

Nefes Nefese 3. Bölüm Fragmanı 15 Ağustos Çarşamba

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2018