Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor, Seti Neresi Nasıl Gidilir?

Çok uzun beklediğimiz dizilerden birisi olacak eminiz Nefes Nefese Dizisi. Çünkü hayli uzun zamandır ha çıktı ha çıkacak derken bayağı bir zaman geride kaldı ve nihayet çekimler başladı. En sonunda dizinin adına da bir son verildi. Önce Kaçak sonra Mavera en son ise karar kesinleştirildi ve Nefes Nefese Dizisi olarak adı belirlendi.

Peki bu dizi nerede çekiliyor kimlerin nerede sahneleri olacak çekim ekibi ile tanışmak çay içmek mümkün mü nerede dizi ekibini bulabilirim gibi soruları nasıl yanıtlayacağız. Hemen ona da cevap verelim.. Selin Tunç’un kaleme aldığı Nefes Nefese dizisinin hazırlıkları tamamlandı ve son aşamaya geçildi artık çekimler yapılmaya denemeler seyredilmeye başlandı.

Nefes Nefese Dizisi kadrosunda Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Ezgi Şenler, Gülçin Santırcıoğlu ve İran asıllı oyuncu Şebnem Hassanisoughi gibi önemli isimlerin rol alacağı da kesinleşirken dizinin hangi il veya ilçe köy gibi yerlerde çekileceği hangi şehirlerde kamera kayıtlarının olacağı da netleşmeye başladı. Haliyle dizinin aksiyon tarafı ağır basacak gibi görünüyor.

Nefes Nefese Dizi yapımcısı olan TMC Film’in star tv için hazırlayacağı ve 2018 yılı itibariyle ekranlara gelecek olan yeni dizinin çekimlerinin nerede yapıldığını yazalım hemen. Dizinin büyük oranda çekimleri İstanbul’da olacak. Ancak İstanbul’da başlayan çekimler farklı il ve ilçeleri de kapsayacak. Ekip önce Adana ili ve Ceyhan ilçelerinde çekimlerine devam edecek Nisan ayı gibi de deniz sahillerinde Muğla Köyceğiz alanlarında çekimler sürecek.

Dizinin yaklaşık 50 bölümlük bir senaryosu olduğu eğer reyting engeline takılmaz ise bunun daha da genişleyebileceği söyleniyor. Ancak ülkemizdeki reytingleri aşmak ve uzun vadeli konuşmak bu günlerde çok zor. En son Show tv aksiyon tarzındaki Yüz yüze dizisini sadece 2 bölüm yayınlayabilmişti. Hayati ve Diğerleri gibi bir dizi de 1. bölüm sonrasında kaldırılmıştı. Bu yüzden Nefes Nefese Dizisi kaç bölüm sürer emin olamıyoruz inşallah uzun ömürlü güzel bir dizi olur.

Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor hangi il ilçe sorusuna yanıt verelim bir kez daha: İstanbulda başlayacak olan çekimler Adana ili ve Ceyhan ilçelerinde devam edecek. 2018 Nisan Mayıs ayı gibi de deniz sahillerinde Muğla Köyceğiz civarında sahil çekimleri diziyi süsleyecek. Sizde Nefes Nefese Dizisi hakkında nerede çekiliyor çekildiği yer neresi sorularına yanıt verip yorum yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor, Seti Neresi Nasıl Gidilir? (6 Yorum)

  1. Cekilen çiftliğin asil yani gercekteki adı Huzur çiftliği. Sazak köyü tarafinda olan bir çiftlik ustelik baya tadilat ve boya yapilarak cok guzel bir hale getirmişler tebrik ederim. Keske oranin adi tam olarak gecse. Umarim dizi tutulur. Senaryo iyi.

  2. dizinin büyük bölümü adana yüreğir (sazak) mahallesinde yani köyünde çekiliyor bazı bölümler antakyada çekilmiş büyük bölümü adana sazak

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2017