Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor, Yeri Neresi Çekimler Hangi Şehirde?

Yeni dizilerden birisi de Nefes Nefese dizisi oldu. Diziyle ilgili bir çok konu izleyenlerin merakını uyandırırken özellikle Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor, Nefes Nefese dizisinin Yeri Neresi Çekimlere Hangi İl İlçede? yapılıyor manzaralı yer neresi fragmandaki manzaralı görüntülerin bulunduğu yerler merak konusu oldu. Bizde Nefes Nefese dizisi hakkında çekim setleri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istedik.

Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Şebnem Hassanisoughi gibi önemli oyuncuların yer aldığı dizinin çekimleri son hız devam ediyor. Tanıtım Fragmanı oldukça ilgi gören diziyi Uğur Yücel yönetecek. Star TV’nin 2018-2019 sezonu yeni dizisi Nefes Nefese’nin nerede çekileceği belli oldu. Birbirinden bağımsız 3 farklı set kuruldu dizinin çekimleri için. Yapımcılığını TMC Film’in yaptığı aksiyon dizisinin çekimleri için kurulan setlerden birincisi Almanyada kuruldu. Almanyanın başkenti olan Berlin’de başlayan dizinin hikayesi iki ilimizde devam edecek.

Nefes Nefese Dizisi: Uğur Yücel’in yöneteceği Nefes Nefesenin başrollerini Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Şebnem Hassanisoughi, Ezgi Şenler ve Gülçin Santırcıoğlu’yla paylaşacak olması hem genç hemde dinamik bir kadrodan dolayı oldukça rağbet görecek gibi. Nefes Nefese dizisinin çekimleri Adana ve Antakya‘da gerçekleşiyor. Nefes Nefese İlk bölüm hangi ülkede hangi şehirse derseniz ilk çekimlerinin Berlin‘de yapıldığını ve Almanya çekimlerinden sonra Adana ve Antakya(Hatay) ilimizde yeni dizi Nefes Nefese çekimleri devam ediyor.

Nefes Nefese dizisinin çekimlerine sizlerde katılabilirsiniz. Oyunculuk kabiliyetiniz varsa Nefes Nefese dizisine yardımcı oyuncu vaya figüran olarak başvuru yapabilirsiniz. Nefes Nefese dizisi muhtemelen Mart 2018’de Star tv de ekrana gelecek. Usta oyuncu Uğur Yücel’in yönetmen koltuğundaki ilk dizi projesi Nefes Nefese ilk bölümüyle Mart’ta Star TV’de.

Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor, Yeri Neresi Çekimlere Hangi İl İlçede?

Almanya da Berlinde başlayan çekimlerin 1. bölüm sonrasında Adana’da ve sonra da Antakya’da devam edeceğini sizlere duyurmak isteriz. Nefes Nefese Dizisi Nerede hangi ülkede hangi şehirse sizlere sunmuş olduk çekim mekanlarını. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle diziye destek olabilirsiniz.

Nefes Nefese Dizisi 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=T7tpuQzjFEo

Son olarak tekrarlayalım: Uğur Yücel’in yöneteceği ve başrolünü paylaşacağı Star TV’nin yeni dizisi Nefes Nefese’nin çekimleri Adana ve Antakya‘da gerçekleşiyor. İlk bölüm çekimleri Berlin‘de yapılan Nefes Nefese muhtemelen Temmuz 2018’de Star tv de sizlerle buluşacak. Nefes Nefese ilk bölümüyle yakında Star TV’de.

YORUMLAR

  1. Fevziye özgün çok başarılı buldum büyük usta uğur yücel var hayırlı ugurlu olsun herkes başarılar diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.