Nefes Nefese Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir? Yapımcısı Yönetmeni

Çok yakında yeni bir dizi duyacaksınız televizyon ekranlarında. Nefes Nefese isimli yeni dizi gün sayıyor fragman için. Star tv de ekrana gelecek olan  Nefes Nefese dizisi aslında Kaçak dizisi olarak belirlenen dizinin yeni adı oldu. Star TV’nin çok yakında ekrana taşıyacağı iddialı dizisi Kaçak’ta son dakikada gelen isim değişikliği ile dizinin yeni adı Nefes Nefese oldu. Nefes Nefese dizisindeki tüm gelişmeleri buradan sizlerle paylaşacağız.

Nefes Nefese Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var? Uğur Yücel’in hem yönetmenliğini üstleneceği, hem de oynayacağı dizide başrollerde oldukça iddialı isimler bulunuyor. Nefes Nefese isimli yeni star tv dizisinin başrollerinde Şebnem Hassanisoughi, Melisa Şenolsun, Şükrü Özyıldız ve Ezgi Şenler gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Uğur Yücel başrolü paylaşacağı yapımın ilk adı Kaçak olarak seçilmişti ancak adı değişti ve adı ‘Mavera‘ olarak belirlendi. Sonra o da değişti ve Nefes Nefese oldu. Son karar Nefes Nefese. Öte yandan Nefes Nefese dizisinde kadroya daha önce ‘Kara Ekmek’ ve ‘Diriliş: Ertuğrul’da rol alan Gülçin Santırcıoğlu ve son olarak ‘Hayat Şarkısı’nda izlediğimiz Deniz Hamzaoğlu da dahil oldu. Böylelikle Nefes Nefese dizisi kadrosu oldukça güçlendi.

Nefes Nefese dizisi önceki adı mavera ne demek anlamı nedir?  Mevera arapça kökenli bir kelime ve anlamı görülen evrenin ötesi, öteki evren gibi anlamları var. Yani dizi göründüğü gibi olmayan farklı dünyaları içeren bir dizi olacağını da göstermiş oluyor bu ismiyle..

Nefes Nefese dizisi nerede çekiliyor sorusuna da hemen yanıt verelim. Çekimleri Adana’da gerçekleşecek olan Nefes Nefese, Nisan 2018 de planlanıyordu ancak bazı dizilerin erken final yapması ile daha erken de yayınlanabilir. Nefes Nefese dizisi Star’da çok yakında özeti ve fragmanı ile yer alacak. Bizde sizlere daha detaylı bilgileri sunuyor olacağız.. Dizinin nerede çekildiği hakkındaki detaylar için >> Nefes Nefese Nerede Çekiliyor konusuna göz atabilirsiniz.

Nefes Nefese Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir? Yapımcısı Yönetmeni

Star tv yeni dizisi Nefes Nefese Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir? Nefes Nefese Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Uğur Yücel başrolde..

Melisa Şenolsun; 24 Eylül 1996 tarihinde İzmir ilimizde doğan ve güzelliğini de buradan alan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezundur. Oyunculuk eğitimlerinin ardından Tatlı Küçük Yalancılar ile ilk dizisine başlamış akabinde Kiralık Aşk ve Umuda Kelepçe Vurulmaz’ın kadrosunda yer almıştır. Melisa Şenolsun nefes nefese dizisinde

Şükrü Özyıldız; 18 Şubat 1988 tarihinde İzmirde doğmuş oyuncu Ege Üniversitesi’nde İşletme bölümünü kazanmış daha sonra da oyunculuk konusunda kendini geliştirerek Derin Sular, Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Ulan İstanbul, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve Çoban Yıldızı’nda rol almıştır.

Nefes Nefese Dizisi Mercan (Ezgi Şenler)

Nefes Nefese dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Mercan karakterine hayat veren Ezgi Şenler daha önce Bodrum masalı dizisinde Aslı karakterine hayat vermiş ve çok sevilmişti. Ezgi Şenler yeni dizi Nefes Nefese de Mercan rolünde oynayacak. Nefes Nefese dizisi Mercan karakteri için en uygun oyuncu Ezgi Şenler’e başarılar diliyoruz. 

Deniz Hamzaoğlu; 27 Kasım 1979 tarihinde İstanbulda doğmuş olan oyuncu daha önceden Karadayı, Durak, Hayat Şarkısı ve Marlon gibi projelerde rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nefes Nefese Dizisi Oyuncu Kadrosu Dizide Kim Kimdir? Yapımcısı Yönetmeni (1 Yorum)

  1. nefes nefeseni yapımcısı dizinin konusu bir kişi hariç kadrosu harika emeğinize sağlık ama baş rol oyuncu diye koyduğunuz kız dizinin bütün tadını yok ediyor hiç rol yapamıyor rolüne adapte değil inanın dizi şahane ama o kız ın sahnesi gelince herkez kafasını çeviriyor birde şunu belirtmek istiyorum okadar esir kaldı dayak yedi üzüldü ama pür makyaj hiç inandırıcı değil saygılar

Eklenme Tarihi: 30 Aralık 2017