Nefes Nefese Dizisi Sezen Aksu Baba Şarkısı Sözleri Müziği Videosu

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Nefes Nefese Dizisi Sezen Aksu Baba Şarkısı Sözleri Müziği Videosu konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Nefes Nefese Dizisi Sezen Aksu Baba Şarkısı Sözleri Müziği Videosu hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Nefes Nefese Dizisinden muhteşem bir başlangıç müziği geldi. Sezen Aksu Baba Şarkısını Nefes Nefese dizisi için söyledi. Sezen Aksu Baba  şarkı Sözleri Müziği Videosunu buradan sizlere sunalım ve ilk kez duyuralım istedik. İşte herkesin merak ettiği Nefes Nefese Dizisi Sezen Aksu Baba Şarkısı Sözleri Müziği Videosu..

Nefes Nefese dizisi mükemmel kadrosuyla yayın hayatına başlıyor. Şarkısı jeneriği fragmanı çıkan dizi seyirci de merak uyandırmayı başardı. Sosyal medyadaki yorumlara baktığımızda herkes bu dizi erken final yapmasın diye yorum yapmış. Dizinin hayran kitlesi oluşunca ve desteklemeye devam ederlerse eminiz ki uzun sezonlar boyunca yayında kalacaktır.

TMC Film’in yapımcılığımı yaptığı Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Uğur Yücel’in başrolünü paylaştığı dizi çok yakında Star TV de yayınlanacak. Nefes Nefese dizisi çekimleri Adana ve Antakya’da devam ediyor.

Nefes Nefese Dizisi Sezen Aksu Baba Şarkısı Sözleri

Karda kışta darda zorda,

Karanlık gecede bastığı anda,

Nefesini hissederim öpersin ensemden,

Baba ne tuhaf yeryüzü,

Ne çok üzüntüsü,

Sen halledersin….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2018