Nefes Nefese Jenerikte Çalan Şarkı Türkçe Sözleri Video Dinle

Nefes Nefese Jenerikte Çalan Şarkı Türkçe Sözleri Video… Nefes Nefese dizisi Star TV de yayınlanmaya başlayacak. Nefes Nefese dizisi jenerik fragmanı yayınlandı. Nefes Nefese dizisi jeneriğinde bir şarkı çalıyor. Bu şarkı Türkçe değil bu yüzden de merak konusu oldu.

Nefes Nefese dizisinin hızına temposuna uygun hareketli gerilim tarzı bir şarkı. Kadın şarkıcının seslendirdiği bu şarkyı kim söylüyor. Şarkının yabancı oluşu ve tarzı çok beğenildi. Nefes Nefese dizisi başlamadan merak uyandırmayı başardı. Umarız yayın hayatı da uzun soluklu olur.

Nefes Nefese dizisinin yapımcılığını TMC üstlenirken yönetmenliğini Uğur Yücel yapıyor. Aynı zamanda başrol oyuncularında da Uğur Yücel yer alıyor. Nefes Nefese dizisinde Şükrü Özyıldız,Melisa Şenolsun,Ezgi Şenler,Caner Şahin,Gülçin Şantırcıoğlu,Nıx Xhelıau,Şebnem Hassanisoughi,Hülya Duyar,Zeyno Eracar,İpek Ayaz ve Uğur Yücel yer alıyor.

Nefes Nefese dizisi 1 Ağustos Çarşamba Akşamı Saat 20.00’de Star TV’de Başlıyor. Nefes Nefese dizisinin jenerik şarkısı daha dizi başlamadan fenomen olacaktır diye tahmin ediyoruz. Şarkının sözlerini ve Türkçesini bulur bulmaz sizlerle paylaşacağız.

Nefes Nefese Arapça şarkı fon müziği

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2018