Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Dizi Müzikleri

Nefes Nefese Jenerikte Çalan Şarkı Türkçe Sözleri Video Dinle

Nefes Nefese Jenerikte Çalan Şarkı Türkçe Sözleri Video… Nefes Nefese dizisi Star TV de yayınlanmaya başlayacak. Nefes Nefese dizisi jenerik fragmanı yayınlandı. Nefes Nefese dizisi jeneriğinde bir şarkı çalıyor. Bu şarkı Türkçe değil bu yüzden de merak konusu oldu.

Nefes Nefese dizisinin hızına temposuna uygun hareketli gerilim tarzı bir şarkı. Kadın şarkıcının seslendirdiği bu şarkyı kim söylüyor. Şarkının yabancı oluşu ve tarzı çok beğenildi. Nefes Nefese dizisi başlamadan merak uyandırmayı başardı. Umarız yayın hayatı da uzun soluklu olur.

Nefes Nefese dizisinin yapımcılığını TMC üstlenirken yönetmenliğini Uğur Yücel yapıyor. Aynı zamanda başrol oyuncularında da Uğur Yücel yer alıyor. Nefes Nefese dizisinde Şükrü Özyıldız,Melisa Şenolsun,Ezgi Şenler,Caner Şahin,Gülçin Şantırcıoğlu,Nıx Xhelıau,Şebnem Hassanisoughi,Hülya Duyar,Zeyno Eracar,İpek Ayaz ve Uğur Yücel yer alıyor.

Nefes Nefese dizisi 1 Ağustos Çarşamba Akşamı Saat 20.00’de Star TV’de Başlıyor. Nefes Nefese dizisinin jenerik şarkısı daha dizi başlamadan fenomen olacaktır diye tahmin ediyoruz. Şarkının sözlerini ve Türkçesini bulur bulmaz sizlerle paylaşacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=3LCSKBaRN1g

Nefes Nefese Arapça şarkı fon müziği

Bunu Görmelisin!  Çarpışma 7. Bölümde Çalan Sezen Aksu Küçüğüm Şarkısı Sözleri (24 Ocak)
Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1991 yılında Kırıkkale'de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Esra Özdere Dizihaberi.Tv de yazılar yazıyor.

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Müzikleri

To Top