Nefes Nefese Mercan Kimdir? (Bodrum Masalı Aslı) Bilgileri İnstagramı

Nefes Nefese Mercan Kimdir? (Bodrum Masalı Aslı) Bilgileri İnstagramı… Ezgi Şenler’in yeni dizisi Nefes Nefese dizisinde Mercan karakterini canlandırmaktadır. Nefes Nefese dizisi Mercan’ı canlandıracak olan Ezgi Şenler Kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşmak için konumuzu açtık.

Ezgi Şenler Kimdir? Ezgi Şenler 1993 Ankara doğumludur. Ezgi Şenler’in ailesi de sanata ilgi duyduğu için küçüklüğünden beri sanatla iç içe büyümüştür. Ankara Devlet Opera ve Balesine daha 9 yaşında girmiştir ve profeyonel dans bale eğitimi almıştır. Ezgi Şenler liseden sonra da Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümü’nü kazandı ve bu bölümden başarı ile mezun oldu.

Ezgi Şenler dansçılık üzerinde oldukça başarılıdır. O aynı zamanda tiyatroda da kendini geliştirmek istedi.Oyunculuğa da yeteneğinin olması üzerinde ve güzelliği de etkili olunca yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ezgi Şenler ilk dizisi olan Bodrum Masalı’nda çok başarılı oldu. Bu dizideki oyunculuğu ile de yeni dizi teklifleri almaya devam ediyor.

Ezgi Şenler dizi tekliflerinden Nefes Nefese’yi kabul etti. Nefes Nefese dizisinin 2. fragmanı da yayınlandı. Nefes Nefese dizisi konusu; Bu dizisi bir baba kız hikayesinde oluşuyor. Rüya babası ile Berlinde yaşarken annesinin Suriye’de olduğunu öğrenir. Bu yüzden de onu bulmaya karar verir. Daha önce babasından hiç ayrılmamış olan Rüya bu işi başarabilecek mi? Annesini bulabilmek için de Boran’la sahte evlilik yapıp Suriye’ye girebilmeye çalışır. Daha sonra da işler karışır. Hikayesi aşk, hasret olan dizi konusu gereği diğer dizilerden ayrılıyor.

Nefes Nefese dizisi yakında ekranlardaki yerini alacak. Sizce Nefes Nefese dizisi tutar mı? Nefes Nefese dizisinin Mercan karakterini canlandıran Ezgi Şenler’in oyunculuğunu nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nefes Nefese Mercan Kimdir? (Bodrum Masalı Aslı) Bilgileri İnstagramı (1 Yorum)

  1. İkinci sınıf oyuncular, üçüncü sınıf dizi, bu dizi ile yaşlandı hem izleyenler hem de aktörler. Bitirin be şu saçmalığı…

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2018