Nefes Nefese Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak?

Nefes Nefese Oyuncuları Konusu Ne Zaman Başlayacak?..  Nefes Nefese dizisi çok yakında Startv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. TMC Film’in yapımcılığını yaptığı dizinin çekimleri devam ediyor. Dizinin ismi ikinci sefer değişti. Son kez Nefes Nefese olarak kesinleşti.

Nefes Nefese dizisinin senaryosunu Selin Tunç yazıyor. Uğur Yücel hem bu dizinin yönetmenliğini hem de oyunculuğunu yapıyor. Nefes Nefese dizisi ocak ayının ortalarında yayınlanmaya başlayacak. Nefes Nefese dizisi çekimileri İstanbul’da başlıyor. Yılbaşı sonrasında da çekimler Adana’da devam ediyor.

Nefes Nefese dizisi oyuncuları Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun, Ezgi Şenler, Gülçin Santırcıoğlu, Deniz Hamzaoğlu ve Şebnem Hassanisoughi. Nefes Nefese dizisinin konusu; babasıyla birlikte yaşayan bir adam ve annesiyle yaşayan bir kadının Antakya da karşılaşması ile hikaye başlıyor. Hem aile ilişkilerinin hem de Suriye üstünden gerçekleşen kaçakçılıkların olduğu dizi ocak ayında yayınlanmaya başlayacak.

Nefes Nefese dizisinin oyuncuları kimdir? Bilgilerini paylaşalım. Şükrü Özyıldız Kimdir? 1988 İstanbullu doğumlu olan genç oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesinde eğitime başlayıp bir yılın ardından Ege Üniversitesi’nde eğitimine devam etmiştir. İlk başlarda Portekiz’de kafes dövüşleri yapan Şükrü Özyıldız sonradan oyunculuğa başlamıştır.

Şükrü Özyıldız rol aldığı diziler Derin Sular, Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar, Şeref Meselesi, Çoban Yıldızı… Şimdide Nefes Nefese dizisinde oynayacak.

Melisa Şenolsun Kimdir? 1996 İzmir doğumlu olan oyuncu Melisa Şenolsun bilgileri sizlerle. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde okudu. Melisa güzelliği ile dikkatleri çekmiştir. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile oyunculuğa başlayan Melisa Şenolsun daha önce Tatlı Küçük Yalancılar, Kiralık Aşk, Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde oynadı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.