Nefes Nefese Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Beğenildi mi izleyici Yorumları

Star tv ekranlarında 1 ağustos çarşamba günü yep yeni bir dizi başladı. Nefes Nefese isimli bu yeni dizi izleyenleri çok heyecanlandırdı ve beklentilerin üzerinde bir dizi olarak karşımıza çıktı. Dizi yaz dizisi değil de sezonluk bir dizi havasında ve oldukça iyi bir girip yaptığını düşünüyorum ben.

Nefes Nefese Reytingleri Nasıl? Nefes Nefese dizisinin Reytingleri Nasıl diye merak edenler için 1 ağustos çarşamba gününden başlamak üzere hafta hafta tüm reyting sonuçlarını buradan paylaşacağız sizlerle. Nefes Nefese Reytingleri izlenme oranları ab ve totalde dizinin kaçıncı olduğu gibi istatistiksel verileri buradan sizlere duyuracağız.

Nefes Nefese Dizisi Tuttu mu Beğenildi mi? Dizinin sıradışı konusu ve heyecanlı bir girişi oldu. Bizim tahminimizce izleyenler diziyi çok sevdi. Sezen Aksunun kendine özgün yorumuyla renklendirdiği Nefes Nefese bizce iyi bir başlangıç yaptı ve tahmin edilenden daha çok izlenip tutuldu. Ynai dizi kısa süreli değil uzaun vadeli olacak gibi görünüyor.

Nefes Nefese dizisi izleyici Yorumları nasıl?  İşte izleyenlerin görüşleri ile nefes nefese dizisinin yorumları: – Öncelikle sahneler ve oyunculuklar harikaydı. 10 üzerinden 8 veriyorum, bazı gereksiz sahneler de vardı. Ancak hakkını yemeyeyim beklemeye değer bir dizi. İlk bölüm 5,75 reyting alacağını düşünüyorum.

-Ya dizi iyi hoş da sürekli şehirler ülkeler arası geçiş var kafam karıştı şuan tekrarını izliyorum umarım kadronun hakkı verilir başrolleri çook seviyorum Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun u Tatlı Küçük Yalancılar da tanımıştım..

Gökçe Altuntaş ben izledim hiç bişi anlamadım inşallah yarın tekrar izliyecem ama bence tutması çok zor görünüyor yarın da iyi reytingleri iyi beklemiyorum.

Kamil Akdoğan Kadro ve sahneler güzel yaz mevsiminde başlamış olması reyting oranlarında bizleri yanıltabilir eğer dayanırsa Eylül den sonra ki reyting oranları gerçeği bize gösterir kadro muhteşem..

Pelin Aykılıç Bu akşam diziyi izledim ve de beğendim.Artık çarşamba günleri favori dizim nefes nefese oldu.Senaryo hatika yazılmış.İlk bölüm olmasına rağmen bu kadar iyi olması beni şaşırttı doğrusu.Ama bazı gereksiz sahnele vardı.Özellikle şu ilk başları saçma olsada son bir saati diziyi izlemeye değerdi.Yarın güzel reytingler bekliyorum.İnşAllah tutar.Sonuna kadar haketti.Gelecek bölümlerün daha iyi ve daha aksiyonlu geçeceğini tahmin ediyorum.Şimdi gelelim sizi sorularınıza.Diziyi ilgi çekici ve etkileyici buldum.İzleyeceğim yani.Bemce kesinlikle değerdi.Böyle dizilere hasret kaldık.İçerde den sonra yokluğunu bu dizi az da olsa unutturdu.Yazın izlenebilecek en iyi diziydi.Diziye 10 üzerinde 9.6 veriyorum.10 olabilmesi ise ilerde oldukça mümkün gözüküyor.Yarından özellikle ab ve abc de iyi oranlar bekliyorum.Dizi hepimize hayırlı olsun.Hadi başarılar..

Nefes Nefese Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu

1 Ağustos 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları nefes nefese

Nefes Nefese dizisi Reyting sonuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nefes Nefese Reytingleri Nasıl Dizi Tuttu mu Beğenildi mi izleyici Yorumları (7 Yorum)

  1. Dizi 1. Bölümden sonra müsamere ye döndü. Örneğin şimdi bir sahne gördüm. Komutanını öldürüyor yalancıktan. Ve onu izleyen adamlar da bu müsamereye inanıyor. Aklımızla alay etmeyin

  2. Nefes nefes e devam etsın sıkıcı değil vee gizemli olması ve üğür Yücel ın hakimliği diziye guzel dahada sezonda girdiği için heyecanlı hale gelecektır

  3. medyada nefes nefese final yapacak haberine şaşırmadım dersem dogru olur seneryo yazarı işi bilmiyor gibi mercen salih sarp üçgenini hiç iyi yapamamış 4 bölüm geçmeden sarp henüz diziyiye aksiyon katmadan çıkartıldı diyer yandan yusuf çok donuk oynuyor hiç mimik yok yani yusuf rüya ile dizi biryere varamaz geçmiş olsun başak bahara iyi olur inşallah by

  4. aallade bi dizi sacmaliklar goz ardi efilmis cidfiyet yok ornekk yusuf bag evine tofas aracla gidiyo gelen yok giden yok sabah kuzla ama ciple donuyo milkrti salak yerine koymak degilde ne bu…

Eklenme Tarihi: 2 Ağustos 2018