Nerdesin Birader Ali Kimdir? Gerçek Adı Soyadı İnstagramı (Deniz Can Aktaş)

Nerdesin Birader Ali Kimdir? Gerçek Adı Soyadı İnstagramı (Deniz Can Aktaş) Hakkında detaylı bilgiler:

Fox tv ekranlarında başlayacak olan dizilerden birisi de Nerdesin Birader. İlk bölümü ile 8 kasım çarşamba günü başlayacak olan ve oldukça zorlu bir günde reyting arayacak olan Nerdesin Birader dizisinde Ali karakteri merak konusu oldu. Nerdesin Birader Ali Kimdir? Nerdesin Birader Alinin Gerçek Adı Soyadı nedir Nerdesin Birader Ali İnstagram hesabı ve sosyal medya bilgileri buradan sizlere sunulacak..

Nerdesin Birader dizisinde Ali rolündeki polisin gerçek adı soyadı Deniz Can Aktaş dır. Oldukça başarılı bir rolü oynayan Nerdesin Birader Ali dizinin en merak edilen karakterlerinden birisi olan polis memuru Aliyi canlandırıyor. Daha önce Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide de rol alan Deniz Can Aktaş deneyimli bir oyuncudur. En son geçtiğimiz sezon Hayat Bazen tatlıdır dizisinde Ronaldo Burak karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Nerdesin Birader dizisinde Ali karakterine hayat veriyor. Şimdi kısaca oyuncumuzu tanıyalım..

Nerdesin Birader Dizisi Ali rolü Deniz Can Aktaş hakkında bilgiler:

Deniz Can Aktaş Kimdir: 16 Ekim 1992 tarihinde İzmir ilimizde doğmuştur. Üniversite eğitimini Devlet Konservatuvarında tamamlamış ardından aldığı oyunculuk ve tiyatro eğitimleri ile bağlı olduğu ajans tarafından dizi oyunculuğuna yönlendirilmiştir. Rol aldığı dizilerde başarılı oldukça yeni dizilerde rol almaktadır. En son olarak Fox tv de başlayan Nerdesin Birader dizisinde Ali rolüyle izleyeceğiz.

Bunu Görmelisin!  Hercai Dizisi Gönül Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler (Oya Unustası)

Sizlerde merak ettikleriniz varsa bizlere yazabilirsiniz. Henüz çok genç olduğu için evli olmayan yakışıklı oyuncunun sevgilisi de bulunmamaktadır. Nerdesin Birader dizisi Ali instagram Hesabı:  https://www.instagram.com/aktdeniz
Twitter Hesabı: https://twitter.com/dnzcanaktas   Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Kasım 2017