Nerdesin Birader Dizisi Nezaman Başlayacak Neden Başlamadı Gecikti?

ATV’nin yeni ve iddialı dizisi ”Nerdesin Birader”in yeni sezon için tüm hazırlıklarını yapıyor. İlk önce yaz dizisi olarak çıkacağı duyurulan ancak daha sonra Eylül ayında yeni sezon ile birlikte yayına verileceği söylenen dizinin tarihi sürekli ertelenmeye  başladı.

Nerdesin Birader Dizisi Yapımcı Yönetmen ve Oyuncu kadrosu: Atv de yeni sezonda ekrana gelecek olan dizinin yapımcılığını Filmevi Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Timur Acar, Gonca Sarıyıldız, Altan Erkekli, Deniz Can Aktaş, Hakan Bilgin, Dilan Telkök ve Seren Deniz Yalçın’ın yer aldığı dizinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlenecek.

Nerdesin Birader Dizisi yönetmeni de kesin olarak belirlendi. Geçtiğimiz haftalarda Emre Kabakuşak anlaşmanın feshedildiği haberi ile allak bulak olan dizi seti bu hafta yeni yönetmenin anlaşma haberi ile kendine geldi. Daha önce Benim Dünyam, Yaktın Beni filmlerini ve Gönül İşleri, Sen Benimsin, Familya dizilerini çeken Ulaş Cihan Şimşek, Nerdesin Birader dizisinin yeni yönetmeni oldu.

”Nerdesin Birader” yakında ATV’de ekrana gelecek ancak tarih olarak sürekli ertelendiği için kesin olarak bir gün vermemiz oldukça zor. Eylül ayında okulların başlamasından sonra ekrana geleceğini düşünüyoruz. Eğer bir aksilik olmazsa Yeni Kertenkele dizisi olarak lanse edilen ve kadrosu oldukça zengin olan yapımdan beklenti oldukça yüksek..

Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizinin senaryosunu Sahne 77 yazı ekibi kaleme alıyor. Timur Acar’ı iki farklı rolde izleyeceğimiz Nerdesin Birader dizisine en son Ruhi Sarı isimli oyuncu dahil oldu. Lütfen sizlerde Nerdesin Birader Dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlerle paylaşın. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nerdesin Birader Dizisi Nezaman Başlayacak Neden Başlamadı Gecikti? (1 Yorum)

  1. Timur acar kertenkele kisili oyuncu oldugu icin ben izlerim kertenkele dizisinden oyuncuların bir cogu burda olsun surekli izleriz

Eklenme Tarihi: 27 Temmuz 2017