Nerdesin Birader Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti (Timur Acar)

Ekranın komik insanlara ve gülen yüzlere ihtiyacı var. İşte o isimlerden birisi de Timur Acar. Nerdesin Birader Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Özetinde (Timur Acar)ı izleyeceğiz yeni sezonda. Oldukça komik ve zevkli bir dizinin bizleri beklediğini düşünüyoruz ve dizi kadrosu hakkında sizlere bilgiler sunmak ve özetini yazmak istiyoruz.

Timur Acarın yeni dizisinin adı Nerdesin Birader.. Nerdesin Birader Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var hemen kısaca değinelim.. Öncelikle Timur Acar iki karakteri birden canlandıracak. İki kardeşi farklı kılık ve kıyafetle canlandıracak olan Timur Acar dizimizin vazgeçilmez başrol oyuncusu olarak en ön planda bulunuyor. Kostümleri de oldukça garip.. İşte  Oyuncuların Kısa bilgileri:

Timur Acar: 37 yaşında olan oyuncumuz Almanya doğumludur. Timur Acar Sakarya’nın Karasu ilçesinde yaşamına devam etmektedir. Dokuz Eylül Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Avrupa Yakası, Akasya Durağı, Yalan Dünya, Çakallarla Dans, Çakallarla Dans 2 ve Kertenkele gibi dizi ve filmlerde başarıyla rol almıştır.

Gonca Sarıyıldız 10 Şubat 1986 tarihinde Ankara doğmuştur. Diğer Yarım dizisinde oldukça popüler olmuştur. Esma ve Zeynep karakterleriyle tanınmıştır. 1.75 boyunda ve 55 kiloda olan Sarıyıldız İstanbul’da oturmaktadır. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirip oyunculuk dersleri almıştır. Bedel ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde de rol alarak kariyerini genişletmiştir..

Nerdesin Birader dizisi fragmanı ve özeti çok yakında sizlere sunulacaktır. Dizimiz hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2017