Nerdesin Birader Dizisi Sinem Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram

Nerdesin Birader dizisi başladı. En merak edelen oyuncuları burada sizlere tanıtacağız. Bu oyunculardan birisi de dizide önemli bir rolü olan Sinem hakkında. Nerdesin Birader Sinem Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri nelerdir, Sinemin sosyal medya hesapları yaşı boyu kilosu hakkında sizlere bilgiler sunmaya çalışacağız bu konumuzda.

Nerdesin Birader dizisindeki karakterlerden birisi de daha önce Yüksek Sosyete dizisinden tanıdık olduğumuz Sinem rolündeki güzel kız. Peki Nerdesin Birader Dizisi Sinemin gerçek adı soyadı nedir? Hemen cevap verelim. Nerdesin Birader Dizisi Sinem rolünü Seren Deniz Yalçın canlandırıyor. Nerdesin Birader Sinem karakterini canlandıran oyuncu başarılı bir oyunculuk deneyimi olan Seren Deniz Yalçın’dır.

Nerdesin Birader Sinem rolü Seren Deniz Yalçın Kimdir? 1992 Yılında başkent Ankarada doğmuştur. 5 yıl Almanyada kalan ve yaşayan güzel oyuncu daha sonra İstanbula gelerek oyunculuk eğitimleri almıştır. Seren Deniz Yalçın Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezundur. Tüyatro ve oyunculuk üzerine eğitimler aldı.

Daha önce Unutma Beni, Aşk ve Günah ve Tatlı İntikam gibi dizilerde rol alan Seren Deniz Yalçın son dizisi Yüksek Sosyete olmuştur. En son olarak 2017 Kasım ayında Fox tv de başlayan Nerdesin Birader Dizisinde Sinem rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Nerdesin Birader Dizisi Sinem hakkında merak ettikleriniz varsa bize yazabilirsiniz..

Bunu Görmelisin!  Hercai Dizisi Gönül Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler (Oya Unustası)

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Kasım 2017