Nerdesin Birader Ece kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri

Nerdesin Birader dizisi başlıyor. Güzel bir komedi polisiyesi izleyeceğiz. Nerdesin Birader dizisi Ece kimdir? Gerçek Adı Soyadı Bilgileri Resimlerini sizlere buradan sunacağız. Nerdesin Birader dizisi 8 kasım çarşamba günü fox tv ekranlarında başlayacak. Nerdesin Birader dizisindeki Ece de çok merak edildi gerçek adı ve bilgileri burada:

Nerdesin Birader Ece kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Resimleri instagramı: Gerçek adı: Dilan Telkök

Nerdesin Birader Ece rolündeki güzel oyuncumuzun adı Dilan Telkök’tür. Nerdesin Birader dizisinde Yunusun kardeşi Yiğit’in yerine Komiser olması ve kardeşinin iş arkadaşı Aslıya aşık olmasıyla başlayan komik olaylara en son Ece ve Ali karakterleri de katıldı. Bu karakterlerden biri Ece rolündeki Dilan Telkök olurken bir tanesi de Ali’dir. Ali karakterini canlandıran oyuncu da Deniz Can Aktaş hakkında detaylar için TIKLAYIN >> NERDESİN BİRADER OYUNCULARI

https://dizihaberi.tv/

Nerdesin Birader Ece kimdir Gerçek Adı Bilgileri nedir sorusuna dizihaberi.tv olarak Dilan Telkök cevabını verdik… Peki biraz da detaylara bakalım Dilan Telkök kimdir hangi dizilerde oynadı Nerdesin Birader de Ece rolünden önce neler yaptı kısaca bilgilerine bakalım:

Dilan Telkök 16 Eylül 1995 tarihinde Sakarya ilimizde doğmuştur. 2001 yılında ailesi ile birlikte Hollanda’ya taşınan Dilan Telkök burada bir süre yaşadıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ve oyunculuk Tiyatro eğitimleri almıştır.  Dilan Telkök, Sakarya Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü okumuştur üniversitede. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Elif karakterini, son olarak da Evlat Kokusu adlı dizide Cemre karakterini canlandırmıştır.

Nerdesin Birader Ece rolü Dilan Telkök İnstagram adresi: https://www.instagram.com/dilantelkok/?hl=tr
Nerdesin Birader Ece kimdir ece ve arkadaşı aslı hakkında bilgiler dizihaberi.tv de birazdan tüm detayları ile sizlere sunulacak. Ece rolündeki güzel kız Dilan Telkök. Nerdesin Birader Ece rolü karakteri hakkında detaylı bilgiler dizihaberi.tv sitemizde sizlere yeni bilgiler geldikçe güncellenmeye devam edecektir.. Yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz sizlerde..

Nerdesin Birader Ecenin oynadığı 4. fragman:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version