Nergis Zamanı İletişim Telefon Bilgileri Sunucusu Nergis Kumbasar Kimdir?

Nergis Zamanı İletişim Telefon Bilgileri Sunucusu Nergis Kumbasar Kimdir? Nergis Zamanı StarTV de yayınlanmaya başlıyor. Nergis Kumbasar Kiralık Aşk dizisinden sonra ilk kez seyirci ile buluşuyor. Nergis Kumbasar’ın sunuculuğunu yapacağı programda konu ne olacak? Programın içeriği nasıl?

Nergis Zamanı programı sunucu Nergis Kumbasar heyecanını şu sözlere dile getirdi. “Bizim programımızın en büyük farkı, bence en başta enerjimiz olacak. Müthiş heyecanlı ve en iyiyi vermeye çalışan bir ekiple çalışıyorum. Bence bizim gibi kadın programlarının amacı, en doğru ve pratik olanı izleyiciye aktarmak olmalı. Nergis Zamanı’nda seyircilerimizi gündelik hayatın tek düzeliğinden uzaklaştırarak ,hem gülümsetip hem düşündürmek istiyoruz. Ayrıca yemek ve sağlık konularında, ben özel olarak kendim de ilgili biri olduğum için daha aktif olacağımı düşünüyorum ekranda.Aynen, dediğim gibi mutfak benim özel ilgi alanım. Güzel ve pratik tariflerim var. Aynı zamanda ekonomik ve lezzetli tarifler vermeyi amaçlıyorum.”

Nergis Kumbasar programda sadece sunucu olmayacak. Her şeyin içinde olacak aynı zamanda. Kendi tariflerini seyircisi ile paylaşacak. Yemek tarifinden sağlıklı içeceklere yiyeceklere güzellik maskelerine her şeyi kendisi de hazırlayıp seyirciye sunacak.Nergis Kumbasar’ın kendi tariflerinin de yer alacağı programda; sağlıklı, lezzetli, herkesin kolayca yapabilecekleri menüler izleyenler ile paylaşılacak.

Nergis Zamanı programında sağlıktan, çocuk bakımına, doğru alışverişten, yemek tariflerine kadar bir çok içerik var. Kadınlara özel eğlenceli bir program olacak. Modadan da söz edilecek Nergis Zamanı programında. Gençlere ev hanımlara çalışan kadınlara herkes istediğini bulabilecek bu programda. Bir de Nergis Kumbasar’ın enerjisi eklenince izlenesi bir program olacağı kesin.

Nergis Zamanı programı sunucusu Nergis Kumbasar Kimdir?

Nergis Kumbasar 1963 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı’ndan mankenlik diploması aldı. Üniversite eğitimini yarıda bırakmış ve mankenliğe başlamış. Mankenlik mesleğini yaparken de reklam filmleri, sinema ve TV tekliflerini değerlendirdi. Sunucu ve senaryo yazarı olarak görevini yapmaya başladı.

Nergis Kumbasar’ın reklamla başlayan oyunculuğu sonradan dizilerde kendini gösterdi. TRT 1985 yılında Peyami Safa’nın kitabından uyarlama olan Dokuzuncu Hariciye Koğuşu’nda Nüzhet rolüyle oyunculuğa adım attı. Mehmet Ali Erbil ile evlendikten sonra mankenliği bırakmış. Eğlence programları sundu, bir dönem Show TV’de kadın programı da yaptı. Trt de Sağlık Bakanlığının sponsorluğunda bir sağlık programı yaptı.

Nergis Kumbasar 1989’da Mehmet Ali Erbil ile evlenmiştir. 1996 yılında boşanmıştır. Bu evlilikten Yasmin dünyaya geldi. 2015 yılında başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Sinem Öztürk’ün başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk dizisinde rol aldı. Bu dizi de Nero karakterine hayat verdi. Onur Büyüktopçu ile birlikte çok iyi bir ikili oluşturmuştu. Darısı Başımıza dizisinde de rol aldı.


Nergis Zamanı programı çok yakında Star TV de yayınlanmaya başlıyor. Nergis Kumbasar’ın sunuculuğunu yaptığı Nergis Zamanı programı telefon numarası;Doğuş Yayın Grubu A.Ş.
Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak – SARIYER / İSTANBUL
0212 335 0000 – [email protected]

Nergis Kumbasar Whatsapp Numarası;

Nergis Zamanı programına seyirci olarak katılmak için Star tv resmi web adresine başvurabilirsiniz. İzleyici temsilcisi bilgileri;İzleyici Temsilci; Burcu Dağgez
E-posta adresi: [email protected]
Telefon: +90 (212) 335 00 00

YORUMLAR

  1. Takdire ve zevkle izliyorum sevdiriyorsunuz devamı diliyorum başarılarını

  2. Herşey iyi güzelde o eteğin kısalığı nedir nerdeyse bir tarafları görünecek

  3. Nergis Hn, bir de yüksek tonla konuşarak,konuşan insanların sözlerini kesmese,konuşmalarına anlatmalrına engel olmasa daha iyi olmaz mı.?………

  4. Yemek yapmak çok guzel ihtiyacım var

  5. Nergis yanağını programını izliyorum nergiz hanımın hanımefendiliği ve Cemalnur hocanın sohbeti harikaydı teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.