Nesrin Cavadzade’nin Evlendiği Alihan Bey Kimdir? Kaç Yıldır Beraberler Damat Ne İş Yapıyor

1982 Bakü doğumlu oyuncu Nesrin Cavadzade’nin evlendiği Alihan Bey Kimdir kiminle evleniyor ? Alihan Bey ne iş yapıyor? Kaç yıldır beraberler acil evlilik kararının altında neler var ? Nesin Cavadzade kiminle evleniyor damadımızı yakından tanıyalım.

Nesrin Cavadzade Kimdir ?

29 haziran magazin dünyasına bomba gibi bir haber düştü. Ünlü oyuncu Nesin Cavadzede Alihan Bey ile evleniyor başlıkları ile Türkiye sarsıldı. Kimsenin haberi yokken sosyal medya hesabında binlerce kez evet yazısı paylaşan güzel ve seksi oyuncu kiminle hayatını birleştirme kararı aldı? Akıllarda kalan ise damadın kim olduğu oldu. Bu güne kadar sayısız dizi ve filmde yer almıştır. 2007 yılında başladığı sanatına ilk girişini Suna karaktesi ile Yersiz Yurtsuz filmi ile yapmıştı. Yıllar onun için medya basamaklarını çıkmak ile geçti. Kendisini geçtiğimiz sezonda son projesi Yasak Elma dizisindeki Şahika olarak iyi tanıyoruz. Halen devam eden bu projesinin yanında bir de Nesrin’in evlilik projesi varmış. Bu gün itibari ile instagram hesabında paylaştığı yazı gündeme bomba gibi düştü. Gizliliğini koruyan Nesrin’i biraz araştırdık.

Nesrin Cavadzade’nin Evlendiği Alihan Bey Kimdir? Kaç Yıldır Beraberler Damat Ne İş Yapıyor

Nesrin Cavadzade’nin Evlendiği Alihan Bey Kimdir

Nesrin Cavadzade’nin sakladığı sevgilisi Alihan ile teknoloji mağazasında yakalanmışlardı. İkilinin sessiz sedasız alışveriş yaptığı anlarda objektifleri fark eden Nesrin hemen kendisini toparladı ve Alihan’dan uzaklaştı. Kaçamayacağını anlayan Nesrin normal bir arkadaşmış gibi görüntü verdi. Sorulara yakından cevap vermese de kendisinin Alihan Bey olduğunu tahmin ediyoruz. İkilinin geçtiğimiz sezonda 15 günlük Avrupa turu yaptığını da biliyoruz. Yunanistan, İtalya ve Fransa turundan döndüklerinde yine objektiflerden kaçmaya çalışmışlardı. Nesrin’in sır gibi saklamaya çalıştığı sevgilisi Alihan kimdir ? Damadı yakından tanımak ne iş yaptığını öğrenmek ve Nesrin Cavadzade’nin gönlünü nasıl kazandığını merak ediyoruz.

Nesrin Cavadzade’nin Evlendiği Alihan Bey Kimdir

Nesrin Cavadzade’nin Sevgilisi Alihan Bey Kimdir?

Ünlü camiasından uzak olan Alihan’ın arkadaş çevresinden olduğunu tahmin ediyoruz. Yoksa Nesrin’in gizli aşkı aslında çocukluk sevgilisi mi sorusunu da akıllara getiriyor. Adı dışında ne iş yaptığını yaşını öğrenemediğimiz Alihan’ın kim olduğunu Nesrin saklıyor. Ancak bu gün itibari ile instagram hesabından binlerce kez evet yazan ünlü oyuncu herkesi heyecanlandırdı. Artık bizi de damat ile yakından tanıştırmasını bekliyoruz.

Nesrin Cavadzade’nin Evlendiği Alihan Bey Kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2019