Netflix Love Alarm Konusu Nedir İzlenir Mi? Yorumlar

Yeni bir Kore dizisi Netflix’te başlıyor. Love Alaram konusu nedir izlenir mi önerir misiniz dizinin yorumları hakkında bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Love Alarm oyuncuları kimdir instagram hesapları ile Love Alarm dizisini yakından tanıyalım.

Netflix Love Alarm Konusu Nedir İzlenir Mi? Yorumlar

Love Alarm Konusu Nedir ?

Love Alarm aslında bir çizgi filmden uyarlanmıştır. Chon Kye-young’un internette yayımladığı çizgi film konusu çok beğenilince filmi çekilmeye karar verildi. Ana teması tamamen aynı ancak gerçek oyuncular bulunuyor. Love Alarm konusu 10 metre etrafında sana duygusal hisleri bildiriyor. Böylece aşkını itiraf etmek isteyenler için kolay bir çözüm oluyor. Birbirlerine karşı hisleri olan ancak açıklayamayanlar kolayca buluşabiliyor. Şirkette çalışan güzel bayana aynı anda iki erkeğin yoğun duygular beslemesi filmin ana konusunu oluşturuyor. Kore dizisi Netflix’te yayınlanacak. Filmin türü; komedi, dram ve romantik olarak geçiyor.

Love Alarm Konusu Nedir ?

Love Alarm Baş Roldeki Kız Kim ? Oyuncuları

Love Alarm oyuncuları arasında dikkat çekici güzelliği ile baş döndüren kız kim ? Karakteri So-Hyun Kim oynuyor. Kendisini @wow_kimsohyun tagı ile instagramdan da takip edebilir resimlerini görebilirsiniz. 4 Haziran 1999 yılında Avustralya’da doğmuştur. Güzel oyuncu Güney Kore’lidir.  Pure Love, The Last Princess, Man Of Vendetta, Spy Papa, Kral Benim, Sin of a Family oynadığı dizi ve filmlerin bazılarıdır. Kim So-hyun boyu 1,65 kilosu 48 dir. Düzgün fiziği dikkat çekmektedir. Hanyang University mezunudur.

Love Alarm Baş Roldeki Kız Kim ? Oyuncuları

Love Alarm İzlenir mi Yorumlar

Love Alarm izlenir mi yorumları nedir başlamalı mıyım diye merak edenler için araştırdık. Love Alarm uzak doğuda büyük trend almış Joahamyeon Ullineun orjinal adı ile yayınlanmış dizidir. İleriki bölümlerini youtubeden takip edebilir fragmanlarından ön bilgi edinebilirsiniz. Yorumları da oldukça olumlu dizi işlenmemiş yeni nesil teknoloji ile bağdaştırılmıştır.

Love Alarm İzlenir mi Yorumlar

Love Alarm Ne Zaman Başlıyor Netflix

Dizinin fragmanını izleyenler şimdiden merak etmeye başladı bile. Netflix açıklama yaptı. 22,08,2019 perşembe günü yayına alacağı yeni dizisini duyurdu. Giriş sayfasında fragmanını yayınladığı Love Alarm ne zaman başlıyor yeni bölümler hangi gün derseniz perşembeleri kimseye söz vermeyin.

Love Alarm Ne Zaman Başlıyor Netflix

Love Alarm konusu nedir izlenir mi yorumlar ve yeni bölümleri ne zaman başlıyor merak edilenler arasında. Netflix 2019 2020 yeni dizileri listesinde önemli yer edinen özellikle konusu ile farklılık yaratan dizi, oyuncuları ile de dikkak çekmeyi başardı. Siz de yorumlarınızı bize iletin.

Love Alarm konusu nedir izlenir mi yorumlar
zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.