Netflix’in Sevilen Dizisi Hakan Muhafız 2. sezona ne zaman başlıyor?

Netflix’in Sevilen Dizisi Hakan Muhafız 2. sezona ne zaman başlıyor?

Netflix’te ilk sezonuyla izleyicileri büyüleyen ve tam not alan Hakan Muhafız 2. sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkacak. Dizi izleyicileri şimdi Hakan Muhafız 2. yeni sezon ne zaman başlıyor sorusunu soruyorlar. Peki, Hakan Muhafız’a yeni katılan oyuncular kimlerdir? İşte yeni sezonda tüm detaylar….

İlk sezonuyla izleyicilerini büyüleyen fenomen dizi Hakan Muhafız’ın yeni sezonu izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. İzleyicileri Hakan Muhafız 2. yeni sezon ne zaman başlıyor sorusuna soruyorlar. Peki, Hakan Muhafız’a yeni katılan oyuncular kimlerdir? İşte yeni sezonda tüm detaylar….


YENİ SEZON OYUNCULARI KİMLER?

Dizinin başrollerinde oynayan Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Yurdaer Okur gibi ünlü isimler oynuyor. İkinci sezonda kadrosuna eklenen ünlü oyuncular arasında Engin Öztürk, Boran Kuzum, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi dikkat çeken isimlerde yer alıyor.


HAKAN MUHAFIZ’IN KONUSU NEDİR?

Günümüz İstanbul’unda yaşamını süren ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç yakışıklı bir adam, İli ( şehri )  ölümsüz, korkusuz bir düşmandan kurtarmak için elinden geleni yaparak maceraya atılır.

HAKAN MUHAFIZ 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Netflix’in Türkiye yapımı sevilen dizisi Hakan Muhafız (The Protector) 2. sezon bölümleriyle 26 Nisan’da ekranlara tüm hızıyla geri dönecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2019