Nilay Deniz Ateşböceği Dizisinde Başrolü Seçkin Özdemir ile Paylaşıyor

Yaz aylarına yaklaşırken diziler ve yeni başrol oyuncuları da birer birer ortaya çıkmaya başladı. Star Tv’nin Yeni Dizisi yaz sezonuna damga vurması beklenen Ateş Böcegi dizisinden İlk Fotoğraflar Geldi dizihaberi.tv sitemize. Ateş böceği dizimizin ilk bilgilerini sizlerle paylaşacağız buradan.

 
Ateşböceği Dizisinin Başrolllerinde kimler var: Seçkin Özdemir Ve Nilay Deniz’i ilk kez bir dizide başrolde göreceğiz. Bu cesur karraı ve gençlere yol vermenin önemini deneme yaparak da olsa gösteren yapımcı ve yönetmene ayrıca teşekkür etmek gerekiyor. Ateşböceği dizisi çok yakında en çok izlenen kanalda Star Tv de Başlayacak.

Dizimizin esas konusu oldukça meşakkatli başlayacak bir sevda dizisi olacak. Masalsı Bir Aşkın anlatılacağı dizi Yaz Dönemi Star Ekranlarında olacak. Aslı Ve Barış Aşkı dizinin vazgeçilmezi olacak. Son yıllarda en çok aşk dizisi izledik. Yine güzel bir çift ve güzel bir aşk dizisi ile karşı karşıyayız.

 

Ateşböceği Dizisinde Başrolü Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaşıyor dedik. Peki bu oyuncular hangi karakterlere hayat verecekler kısaca bahsedelim. Seçkin Özdemir dizide Barış karakterini canlandıracak. BArış Aslıya aşık bir genç olacak. Barışın büyük bir tutkuyla bağlandığı kız ise Nilay Denizin canlandırdığı Aslı karakteri olacak. Barış ve Aslının hikayesini izleyeceğiz..

Ateşböceği Dizisi Nilay Deniz Kimdir: “Nilay Deniz” 3 Mayıs 1993 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir.  Behzat Ç. dizisi ile oyuncu olmuş ve tv dünyasına adım atmıştır. Gerçek adı “Kıymet Nilay Deniz”dir. Sizde Ateş Böceği dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.. Ateşböceği Dizisi başrol oyuncuları kimler sorusuna vereceğimiz cevap işte bu resimdeki oyuncular olacaktır: 

YORUMLAR

  1. Ateşböceği 17.bölümde final yaptınız.Şimdi 18.bölümden başlayacaqsınız?

    1. Nilay hanım ve Seçkin bey siz Ateşböceğini 18.bölümden başlayacaqsınız çekime?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.