No 309 2 Ağustosta Sezon Finali Yaptı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

No 309 2 Ağustosta Sezon Finali Yaptı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? No 309 dizisi yaz sezonunda da devam etti. Seyirci acaba tüm yaz devam edecek mi diye merak ederken sezon finali tarihini açıkladılar. No 309 dizisi 2 ağustosta final yapacak diye haberler yayılırken bu durumda değişti.

No 309 dizisi 2 Ağustos çarşamba akşamı sezon finali yapacak ve eylül sonlarında ya da ekim de yeni sezona başlayacaktır. No 309 dizisinde Lale ve Onur aşkını izledik. Lale ve Onurun aşkının statü farklılıklarını nasıl sildiğini zengin ve normal statüdeki aileleri nasıl kaynaştırdığını gördük.

Emirin doğması ile de dizi farklı bir boyuta geçti. Ayrılık tehlikesi de atlattılar aşklarını da yaşadılar. No 309 dizisinde boşanma konusu uzun süre ele alındı. Bu süre içinde seyirci biraz sıkıldı ve Lale Onur barışsın istediler. Konunun bitmesi ve artık tekrara düşmesi sebebiyle de final yapacaklar diye düşünürken yapım devam ettirme kararı aldı.

No 309 dizisi bir sezon daha ekranlarda olmaya karar verdiğine göre diziye yeni yüzler katılabilir. Konu değişikliğine gidilebilir. No 309 dizisi yeni sezonu da muhtemelen eylül sonu ekim başında başlayacaktır. Yeni sezon bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.