No 309 59. Bölüm Final Fragmanı Lale ve Onur Mutlu Son

No 309 59. Bölüm Final Fragmanı Lale ve Onur Mutlu Son.. No 309 dizisinde finale gelindi. Bir sezondur ekranlarda olan ve yaz sezonu dizisi olarak başlayan dizi yine yaz sezonunda final yapıyor. 1 Haziran 2016 tarihinde yayın hayatına başlayan No 309 dizisinde final çanları çaldı.

No 309 dizisi reytinglerine bakacak olursak aslında kötü değil. Çünkü özellikle yaz sezonunda yayınlandığı gün olan çarşamba günlerinde rakibi olacak bir dizi yok.  Çarşamba günlerinde diğer kanallar film koyuyor sürekli. Bu yüzden de belli bir seyircisi kitlesi olan dizi reytinglerde ilk sıraları alıyor.

Peki böyle reytinglerde 1. olduğu halde bir dizi neden biter? No 309 dizisinde Lale ve Onurun aşkı konu alınıyor. Ve artık tekrara düşmeye başladı. Hikayenin sonuna gelindiğinden olsa gerek dizi final kararı aldı.

No 309 dizisi 2 ağustos çarşamba final olacak. Mutlu sonla biten dizide Lale ve Onurun 2. bebeklerinin müjdesini de aldılar. Uzun süren dizilerin mutlu sonla bitmesi seyirciyi de mutlu ediyor. No 309 dizisinin bitmesi sizce doğru karar mı? Yoksa sezon finali yapıp devam etmesini mi isterdiniz?

YORUMLAR

  1. Bence sezon finali yapsınlar lütfen en sevdiğim dizi ya çarşamba günü no:309 zu izliyorum canlarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.