No 309 65. Bölüm 25 Ekim Çarşamba Final Yapacak Bitecek

No 309 65. Bölüm 25 Ekim Çarşamba Final Yapacak Bitecek.. No 309 dizisi geçen sezonun sonunda final mi yapacak yoksa sezon finali mi yapacak sorusu vardı. Tüm diziler bittiği halde devam etti ki reyting durumuna göre karar verilsin diye. Yaz sezonunun başlarında da yayınlandı. Reytingleri biraz daha düzelir gibi oldu çünkü diğer diziler sezon finali yapmıştı seyirci bu diziyi izledi.

Sonrasında yeni sezonda devam etsin kararı verildi ve yeni sezona kısa süre önce başlamıştı. No 309 dizisi yeni sezonda bazı oyuncular da diziye dahil olmuştu. Lalenin babası katıldı Songül’ün yıllar sonra eşi çıkageldi. Erdal Özyağcılar diziye dahil oldu. Ancak o da diziyi kurtaramadı.

Konunun tükenmesinden mi yayın günü olan iddaalı yapımlardan mı ne dersiniz bilemeyiz ama sonu malum.. No 309 dizisi yeni sezonda sadece 6 bölüm yayınlandı. No 309 dizisi reytinglerini de sizlerle paylaşalım düşen reytinglerin finali nasıl hazırladığını görmüş oluruz.

No 309 yeni sezonda yayınlandığı bölümde reytingleri şöyle;

4 Ekim Çarşamba No 309 dizisi 7. sırada,

27 Eylül Çarşamba No 309 6. Sırada,

20 Eylül Çarşamba No 309 4. Sırada

No 309 dizisi 25 ekim de Foxtv ekranlarında final yapacak. Aslında reytingleri çok düşük değil ancak yeni sezonda iddaalı olmadığını düşünen kanal bitirme kararı aldı. No 309 dizisi sizce devam etmeli miydi? Final kararı doğru mu? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

No 309 65. Bölüm 25 Ekim Çarşamba Final Yapacak Bitecek (8 Yorum)

  1. Hayir bitmesin biz o diziyi cok sevdik ve izlemek istiyoruz niye bitirdiler anlamadik
    Biz hayranlikla onlari izliyorduk
    Ama ya bitirmeyin bizim gozumuzde cok sevilen izlenen cok guzel bir diziydi

  2. Bitsin yılan hikayesine döndü.Daha gerçekçi hayatın içinden diziler istiyorum.”Kadın”adlı diziyi bu nedenle severek izleyeceğimi düşünüyorum.Fox tv lütfen bu ülkenin sorunlarını anlatan diziler yapsın.Gerçekçi ajitasyon olmadan dakikalarca bakışmadan.Dizilerde seçiciyim.

  3. Bitmesin diğer diziler gibi silah küfür ve kavga yok ailece izlenicek bi dizi kesinlikle bitmesin kanal değiştirsin

Etiketler: Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2017