No 309 Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler oldu?

yorumsuz
14 izlendi

Fox tv ekranlarında oldukça iyi izlenme oranlarına ulaşan Diriliş Ertuğrul dizisi ile aynı günde olmasına rağmen ilk 5 içerisinde sürekli yer bulan No 309 Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler oldu? merak edilmeye başlandı. Dizinin 2. yeni sezonuna devam edecek olmasıyla dizi ekibi ayrı bir mutluluk yaşadı.

Normal şartlarda Fox tv dizileri biraz kolay harcayan bir kanal olmasına rağmen No 309 Dizisi aldığı güzel reytingler ile adından bahsettirdiği gibi 2. sezon içinde onay almayı başardı. Demet Özdemir ve Furkan Palalının başrolünü paylaştıkları ve son günlerde aralarında aşk dedikoduları çıkan ikilinin başarılı oyunculukları ile iyi reytingler elde eden yapımın kadrosunu güçlendireceği kesin..

No 309 Dizisi 2. Yeni Sezon Gelen Giden Oyuncular Kimler oldu? sorusuna cevap vermemiz için Temmuz ayının sonunda başlayacak çekimleri beklememiz gerekecek. Ancak dizinin 2. sezonunda ayakta kalması için yeni yüzlerin gelmesi oldukça önemli. Büyük ihtimalle 4 yeni oyuncu dizimize renk katacak. İsimlerini kesinleştiremediğimiz için şimdilik yazmıyoruz ama yakında sizlerle paylaşacağız buradan.

Onur ve Lalenin güzel aşkına destek aşk hikayeleri ile dizinin renkleneceğini tahmin ediyoruz. Onur son bölümlerde Lale ile arasına biraz mesafe koymaya çalışsa da Lale buna izin vermeyecek. Yıldız ve Songül de olanların farkında oldukları için Onurun işi oldukça zor görünüyor. Bakalım yeni sezonda Lale ve Onur aşkı nasıl gidecek yeni sezondaki yeni oyuncular diziye nasıl bir katkı sağlayacak izleyip göreceğiz..

Bunu Gördün mü>>  Fox Tv Dizisinin Yeni Başlayan Dizisi “ Bir Aile Hikayesi “ nin konusu nedir?

Sizce No 309 2. Yeni Sezonda diziye dahil olan oyuncular kimler olmalı, bu güzel dizide kimlerin olmasını istersiniz? Diziye hangi oyuncular girerse daha güzel ve izlenesi bir dizi olur sizce? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2017