No 309 Dizisi 59. Bölümde Final Yapacak 2 Ağustos Çarşamba

Sevilerek izlenen ve fox tv de ekranın en uzun soluklu dizilerinden biri olmayı başaran No 309 kaldığı yerden devam ediyor. Ancak dizi yapımcısından haberler gelmeye devam ediyor. FOX TV’nin sevilen dizisi ”No:309”nun 2017 yaz aylarındaki akıbeti hakkında dizinin yapımcısı açıklama yaptı!

No 309 ne zaman bitecek final yapacak? No 309 Dizisi 59. Bölümde Final Yapacak 2 Ağustos Çarşamba günü final olacağını duyurdu yapımcı. Yapımcılığını Gold Filmden Faruk Turgut’un yaptığı, başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk’un yer aldığı dizi hakkında yapımcısı kesin olarak bir açıklama yaptı.

Başarılı devam eden ve reytinglerini koruyan dizinin yaz dizileri ekrana gelmeye başlayınca nasıl bir performans çizeceği merak ediliyordu. Dizinin 2 Ağustos’ta yayınlanacak 59. bölümünün sezon finali veya final yapacağını açıkladı. Dizinin bitme veya devam etme kararı ise Temmuz ayında yayınlanacak olan 55 – 58. bölüm reytinglerine göre verilecek.

Yani işin sonuna bakacak olursa dizi ya sezon finali yapacak yada final yapıp ekrana veda edecek. Burada top seyircinin eline geçti demektir. Eğer izlenirse devam eder izlenmezse dizi 2 Ağustosta bitecek demektir. ”No:309” yeni bölümleriyle her çarşamba FOX’ta kaldığı yerden devam edecek.

Sizce dizi bitmeli mi yoksa devam mı etmeli, No 309 Dizisi 59. Bölümde Final Yapsın mı yoksa sezon finali yapıp yeni sezonda devam etsin mi? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

No 309 Dizisi 59. Bölümde Final Yapacak 2 Ağustos Çarşamba (8 Yorum)

  1. Bence bitmesin bu dizinin her bölümünü izliyorum ayrıca demet özdemir’in en büyük hayranıyım biterse çok üzülürüm;(;(;(

  2. Hayir lutfen bitsin. Uzadikca dizinin tadi tamakdan gidiyor.cok kotu oluyor. 54 bolumde final olmaliydu. Kesinlikle. Sarah tatile gittiler mutlu son iste o kadar. Finalllllll…..

  3. Hayir lutfen bitsin. Uzadikca dizinin tadi tamakdan gidiyor.cok kotu oluyor. 54 bolumde final olmaliydu. Kesinlikle. Sarah tatile gittiler mutlu son iste o kadar. Finalllllll…..

Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2017