No 309 Dizisi Bittimi Finalmi Neden Yayınlanmıyor Başka Kanalda Devam Edermi?

Fox tv ekranlarında bu sezon ekranı renklendiren ve oldukça başarılı bir şekilde gençlerin favorisi olarak sezonu Mayıs ayında tamamlayacak olan ve final yapmayı bekleyen No 309 Dizisi Bitti mi Neden Yayınlanmıyor Başka Kanalda Devam Eder mi? gibi izleyici sorularına bizde içtenlikle cevap verelim istedik.

No 309 Dizisi Bitti mi sorusuna Mayıs ayı sonu itibarıyla bitti cevabını vereceğiz ancak sıra dışı bir gelişmeyi de sizlere duyurmak isteriz. No 309 Dizisi final yaparak veda edecekti ancak son dakika gelişmesi ile diziye sürpriz bir talip çıktı. Eğer sosyal medyada yazılanlar doğru ise Fox tv de bitmek için bekleyen ve stok bölümleri yayınlanıp final olacak diziye bir talip çıktı.

Acun Ilıcalının sahip olduğu Tv8 No 309 Dizisini transfer ederek 2017-2018 sezonunda yeni kanalda yeni sezonu  ile devam etmesini istedi. Dizi yapımcısı ve oyuncularının kesin olarak biteceği beklentisine rağmen gelen bu cazip teklif karşısında oyuncu yönetmen ve yapımcının ortak bir karar vereceği ve o karara göre hareket edecekleri belirtildi.

Lale ve Onur çiftiyle güzel bir izleyici kitlesi yakalayan Demet Özdemir ve Furkan Palalı No 309 ile hem kendilerine olan güveni tazelediler hemde yapımcı ve kanalın yüzünü güldürmeyi başardılar. Eğer şimdi dizi Tv8 e transfer olur ve gelecek sezonda devam ederse Acun ılıcalının da yüzünü güldürebilir. Çünkü hazır bir izleyici kitlesi var No 309 dizisinin. Umarız bu transfer gerçekleşir.

Sizce No 309 Dizisi Bitmeli mi yoksa devam mı etmeli? Başka bir kanala transfer olmasını ister misiniz yoksa dizi amacına ulaştı artık bitsin mi dersiniz? Lütfen yorum ve görüşlerinizi samimi bir şekilde aşağı yazın. Sitemize gelen yapımcılar bunları okuyor olabilir, yorumlarınızı lütfen ciddiyetle yazın dostlar.. Bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

No 309 Dizisi Bittimi Finalmi Neden Yayınlanmıyor Başka Kanalda Devam Edermi? (3 Yorum)

  1. Lale karakterinden nefret etmeye başladık artık ilk bölümünden bu yana her hafta hiç bir bölümünü severek izleyen bir takipçisi olarak bizleri diziden uzaklaştırıp gerçekte kendisinden demet özdemirden soğuttu lale karakteri sempatisini kaybedip antipatik geliyor bana ve aileme

    • Hayırlısı olsun, kimileri tadında kalsın diyor kimisi devam etsin diyor, bakalım ne olacak..

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2017