No 309 Özge Onurun Eski Sevgilisi Kimdir İsmi İnstagramı Bilgileri

No 309 Onurun Eski Sevgilisi Özge Kimdir İsmi İnstagramı Bilgileri… No 309 yeni sezonda diziye yeni isimler dahil oldu. Yeni sezonda Onurun eski sevgilisi yurtdışından geliyor. Yanında kızı Duru ile birlikte. Onur’un kızından haberi yoktu.

Özge yanında Duru’yu getirdi ve Onur’a her şeyi anlattı. Peki bundan sonra ne olacak? Özge ve Onur Duru yüzünden görüşmek zorundadır. Lale bu ilişkiye ve en önemlisi Duru’nun varlığına Onur’un başkasından bir kızı olmasına ne diyecektir?

Peki Özge rolü ile No 309 dizisinde rol alan Tuğçe Kurşunoğlu kimdir? 26 Aralık 1991 yılında doğan Tuğçe kariyerine modellik yaparak başladı. Best Of Bursa yarışmasına katıldı 2008 yılında. 2011 yılında da Kemer de aynı türdeki yarışmada Türkiye birinciliği almıştır. Tuğçe Kurşunoğlu’nun instagram hesabı da tugcekursnoglu…

Reklamcılık eğitimi alan Tuğçe Kurşunoğlu güzelliği sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarır ve bir çok dizi de rol alır. Muhteşem Yüzyıl, Leyla ve Mecnun, Sevdaluk, Her Şey Yolunda, Ayrılsak da Beraberiz, İşler Güçler ve Yeter dizilerinde rol almıştır. Bu sezonda da No 309 Onurun eski sevgilisi ve kızının annesi Özge’yi canlandıracaktır.

YORUMLAR

  1. Hayatta en çok sinir olduğum şey eski sevgilisinden kızı olmasıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.