No 309 Var mı Yok mu 1 Kasım Çarşamba Neden yayınlanmıyor Bitti mi?

Fox tv ekranlarında 2 sezondur ekrana gelen ve oldukça sevilerek izlenen No 309 dizisi çarşamba günleri ile özdeşleşmişti adeta. No 309 Var mı Yok mu 1 Kasım Çarşamba Neden yayınlanmıyor Bitti mi final mi oldu? gibi soruları merak eden izleyiciler de bize sormaya başladılar. Bizde hemen bu sayfayı oluşturarak sizlere bilgi vermek istedik.

Fox tv de ekran alışkanlığı haline gelen No 309 dizisi Var mı Yok mu 1 Kasım 2017 Çarşamba niçin yok bitti final mi oldu Neden yayınlanmıyor? gibi detaylı soruları görüp sizlerin merakını gidermek için cevap yazmaya ve bu sayfada No 309 dizisinin son durumu ve gelişmeleri hakkında sizleri bilgilendirmeye karar verdik.

Değerli arkadaşlar No 309 Var mı Yok mu 1 Kasım Çarşamba günü yayınlanmayacak artık yeni bölüm olmayacak. Çünkü dizimiz 25 ekim çarşamba günü son bölümü işle ekrana geldi ve final bölümüyle veda etti ekrana. Son bölümü ile oldukça güzel ve izlenesi olan ancak finali bile reytinglerde çok iyi bir oran alamayan No 309 dizisi artık yayınlanmayacak Fox tv tarafından.

Bunu Görmelisin!  Bir Aile Hikayesi Dizisi Oyuncuları Kimler? (Tam Kadro) Karakterleri

Sadece geçmiş bölümleri gündüz kuşağında ekrana gelebilir ancak yeni bölümleri final yapmasından dolayı ekrana gelmeyecek. Aslında ulusal kanallar için alınan 2.5 veya 3 gibi reytingler düşük gelebilir ama oldukça iyi bir diziydi ve uzun yıllar devam edebilecek bir senaryosu vardı. Neden erken final yapıp sezonun ortasında bitti sadece reytingler ile bunu açıklamak oldukça zor bir iş olsa gerek.

1 Kasım çarşamba No 309 Var mı Yok mu final mi Neden yayınlanmıyor Bitti mi? sorularına yanıtlar vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle dizimiz hakkında ve final yapmasının doğru karar olup olmadığı konusunda yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Konu hakkında yorumunuzu yazın

No 309 Var mı Yok mu 1 Kasım Çarşamba Neden yayınlanmıyor Bitti mi? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2017