No 309 Yeni Sezonda Lalenin Babasını Kim Oynayacak? Erdal Özyağcılar

No 309 Yeni Sezonda Lalenin Babasını Erdal Özyağcılar Oynayacak… No 309 dizisi sezon finalinde Lale annesi ve kız kardeşleri babalarına bakakalmışlardı. No 309 bu sahnede sezon finali yaptı ve yeni sezonda soru işareti cevabını bulacaktı.

Ancak yeni sezona aylar kala biz size cevabı şimdiden verelim. Fox un sevilen dizisi final mi yoksa sezon finali mi derken sezon finali yapmaya karar vermişti. Bunun sebebini şimdi daha iyi anlıyoruz. Akılda kalan sorulardan biri olan Lalenin babasının cevabını vermek ve biraz da diziyi öyle renklendirmek.

N 309 dizisinin Lale si Demet Özdemir yeni sezonda ikinci bebeğini bekliyor olacak. Yeni sezonda baba rolünü Erdal Özyağcılar üstlenecek. Erdal Özyağcılar çok başarılı bir oyuncudur. 1948 Bursa doğumludur. Elveda Rumeli, Yabancı Damat, Sevdaluk, Karadağlar gibi birçok yapımda yer almıştır. Sinema televizyon ve tiyatro oyuncusudur. Birçok ödülü vardır.

No 309 dizisine baba olarak katılan Erdal Özyağcılar dizinin annesi Sumru Yavrucuk ile Yabancı Damattan sonra ilk kez evli bir çifti canlandıracaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=l7FZHI1i81A

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

No 309 Yeni Sezonda Lalenin Babasını Kim Oynayacak? Erdal Özyağcılar (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2017