Nobel Madalyasının bir yüzünde 3 tane olan nedir? Güvercin Zeytin Dalı El Adam

Nobel Madalyasının bir yüzünde 3 tane olan nedir? Güvercin Zeytin Dalı El Adam.. Cevap:Adam

nobel-madalyasinin-bir-yuzunde-3-tane-olan-nedir-guvercin-zeytin-dali-el-adam

Yarışmaya İzmir’den katılan 27 yaşındaki yarışmacımız Elif İrem Koç, Boğaziçi Üniversitesi Çevrebilimi Bölümü mezunu. Yüksek Lisansını Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümünde tamamlayan Elif Hanım, yarışmada 250.000 TL kazanmayı hedefliyor. Elif Hanım, hedefine ulaşması durumunda, bu parayı annesine bir ev satın alabilmek, hayır işleri ve gezmek için ve kullanmayı düşünüyor.

4500 Yıl önce yazılan en eski papirüste ne yazıyor? Cevap: İnşaat işçilerinin günlük hayatı.

Vücuduna göre en büyük göze sahip hayvan hangi türdür? Kurbağa Lemur Deve Kuşu Mürekkep Balığı

Vücuduna göre en büyük göze sahip hayvan hangi türdür? Kurbağa Lemur Deve Kuşu Mürekkep Balığı. Doğru Cevap: Mürekkep Balığı olacak.

2010 Wimblodon tenis turnuvasında en uzun maç kaç saat sürdü? Cevap: Tarihin en uzun süren tenis maçı, Amerikalı John Isner’in Fransız rakibi Nicolas Mahut karşısında beşinci sette 70-68 galibiyetiyle sonuçlandı.

John Isner, Wimbledon Tenis Turnuvası’nda üç günde ikinci tura yükseldi
Wimbledon Tenis Turnuvası’nda üç gün boyunca süren karşılaşma, tüm zamanların en uzun tenis maçı, en uzun set, bir maçta ve bir sette oynanan en çok oyun, en uzun süren oyun ve en çok sayıdaki ace rekorlarını bir daha erişilmesi güç noktalara taşıdı. Maç üç günde toplam 11 saat beş dakika sürerken, Isner toplam 112 ace kaydetti.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi olan 23 yaşındaki yarışmacımız Ayşe Yıldırım, yarışmaya Ankara’dan katılıyor. Yarışmadaki hedefi 125.000 TL olan Ayşe Hanım, ödül kazanması durumunda, bu parayla gezmek istediğini söylüyor.

Ayşe Yıldırım Kim Milyoner olmak ister 22 Eylül 2018 cumartesi günü kaç lira kazandı merak edenelr için sorulara verdiği cevapları da burada paylaşacağız. Ayşe Yıldırım Kim Milyoner olmak ister 22 Eylül 2018

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Eylül 2018