Nöbet Dizisi 8. Bölümde Erken Final Yapacak Bitecek? Gerçek Final Sebebi Ne?

6 yorum
1.802 izlendi

Show tv ekranlarında pazar akşamları başlayan ancak umduğu reytingleri bir türlü bulamayan Nöbet Dizisinde tehlike çanları erken çalmaya başladı ve alınan kötü reytingler sonrasında Nöbet 8. Bölümde Erken Final mi Yapacak Bitecek mi? sorusu sorulmaya ve sosyal medyada sıkça dillendirilmeye başlandı. Bizde bu konuda detayları sizlere yazalım istedik. Maalesef iyi reyting alamayan dizilerin beklenmedik sonları üzücü oluyor. Nöbet dizisi de çok iyi bir kadroyla başladı ama gerisi gelmedi..

Nöbet Dizisi 8. Bölümde Erken Final Yapacak Bitecek? Gerçek Final Sebebi Ne?Nöbet Dizisi 8. Bölümde Erken Final mi yapacak

Nöbet 8. bölümüyle final kararı almıştı. İddiaya göre dizinin erken final yapmasında 31 Mart yerel seçim sonuçları etkili oldu. Antalya’nın Elmalı ilçesinde çekilen dizinin plato, ulaşım ve konaklama gibi harcamalarına Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sponsor olduğu belirtiliyor. Seçimlerde Büyükşehir’in Cumhuriyet Halk Partisi, ilçe belediyesinin ise İyi Parti’ye geçmesinin ardından AK Parti’li belediyelerin yaptığı sponsorluk anlaşmaları sona erdi. Bu sebepten dolayı dizinin maliyetleri artınca kanal ile yapım arasındaki 13 bölümlük anlaşma erken sonlandırıldı. Nöbet, final bölümüyle 21 Nisan Pazar akşamı Show TV’de!

Nöbet Dizisi 8. Bölümde Erken Final mi Yapacak Bitecek mi?Nöbet Dizisi 13. Bölümde Erken Final Yapacak Bitecek mi?

Pazar akşamları yayınlanan ve bir çok dizi ile rekabet etmek zorunda kalan Nöbet dizisi neden reyting alamadı önce onu cevaplayalım ardından Nöbet Erken Final mi Yapacak Bitecek mi? sorusuna yanıt verelim. Nöbet dizisi pazar akşamları bir çok dizi ve program ile rekabet ediyor ve bu dizilerden reyting alabilmek için uğraşıyor. İşte Nöbet dizisinin reytinglerde mücadele ettiği dizi ve programların listesi:

Bunu Gördün mü>>  Canevim Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçede Çekimler Yapılıyor?

1. Savaşçı / Fox TV
2. Kardeş Çocukları / Star TV
3. Survivor / TV 8
4. Elimi Bırakma / TRT 1
5. Çok Güzel Hareketler 2 / Kanal D
6. Hercai veya Yabancı Film / ATV
7. Nöbet Dizisi / Show TV

Gördüğünüz gibi bir çok diziyle mücadele edip onları bu yarışta geride bırakmak hiç kolay bir iş değil. Yani pazar akşamları reyting almanın en zor olduğu günlerden birisi. Çünkü hem diziler hemde programlar ve yarışmalar çok fazla. Bu kadar dizi varken üstelik Savaşçı gibi askeri bir dizi de varken Nöbet dizisinin çok fazla reyting almayacağını tahmin ediyorduk. Ancak bu kadar düşük reytingleri biz bile tahmin edemezdik. Gerçekten Nöbet dizisi hayal kırıklığı oldu. Nöbet 17 Mart 2019 Pazar günü Reytinglerde 3.47 oranında totale ulaşarak ancak 9. sırada yer buldu. İşte son reytingler:

Nöbet Dizisi reyting sonuçları

 

Show tv Nöbet Dizisi 8. Bölümde Erken Final Yapacak Bitecek mi?

Oldukça iyi bir kadrosu olan Nöbet dizisinin maalesef çok düşük çıkan reytingleri gelecek için umut vermedi ve büyük ihtimalle dizi önümüzdeki haftalarda final kararı alacak ve sezon bitiminde erken final yapacak ve show tv de izleyenlerine veda edecek. Bizler şimdiden Nöbet Dizisi 8. Bölümde bitmesin erken final olmasın devam etsin gibi fikirlerimizi paylaşsak da bu kanala etki eder mi bilemiyoruz.

Bunu Gördün mü>>  Kardeş Çocukları Volkan Neden Diziden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi?

Show tv ile Pana film arasındaki görüşmelere göre alınacak karar sonrasında Nöbet Dizisinin devam edip etmeyeceğine, final mi olacak sezon finali mi yapacak konusunda detayları ve Nöbet 8. Bölümde Erken Final yapıp bitecek mi Nöbet dizisi final Yapacak erkenden Bitecek mi? sorularına kesin yanıtlar önümüzdeki haftalarda belli olacak. Ancak son reytinglere bakılırsa Nöbet dizisinin ömrü kısa olacak gibi görünüyor. Bu konuda sizlerde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Not: Nöbet Dizisi reyting sonuçlarına bakacak olursan çok düşük reyting oranlarının daha fazla katlanılacak bir tarafı görünmüyor. Bu nedenler Nöbet Dizisi reytinglerdeki bu düşüş ile birlikte 8. bölümde erken final kararı aldı ve dizi yakında erken final yapıp ekrandan kaldırılacak. Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nöbet Dizisi 8. Bölümde Erken Final Yapacak Bitecek? Gerçek Final Sebebi Ne? (6 Yorum)

  1. Nöbet dizisi bence güzel bir dizi ama gün seçimi yanlış cumartesi akşamı diye inansaydı daha iyi bir reytinge sahip olabilirdi ama tuttular pazar akşamına aldılar diziyi en büyük hatayı da burada yaptılar çünkü pazar akşamı zaten aynı formatta bir dizi var üstelikte bir alışkanlık haline gelmiş alışkanlık varken yeni bir dizinin tutunması oldukça zor

  2. Nöbet dizisi bitsin artık kurtlar vadisi başlasın daha çok reyting alır polat reiss gel artık

  3. Pazar günü Savaşçı nın karşısına geçmek büyük bir hata idi en iyi gün Cumartesi günü idi ama dinletemedik birde konu çok zayıf asker dizisimi aşk filmi mi belli değil birde diziye daha etkili oyuncular lazım mesela terörist başı olarak bir şivan bir küpeli Nejla bir Kulaksız Miro daha etkili olur ne yapıp edip Necati Şaşmaz kendisinin biran önce diziye dahil olması gerekiyor

Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2019