Nöbet Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

2019-2020 yeni sezonda ekrana gelecek olan dizilerden birisi de Nöbet dizisi oldu. Pana Film’in Askeri Dizisi’nin İsmi “NÖBET” olarak kesinleşti.. Nöbet Dizisinin tüm haberlerini Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti ve tanıtım fragmanı çıktığında tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Nöbet Dizisi 3 Mart 2019 pazar akşamı Show tv de başlıyor.

Nöbet Dizisi Büyük ihtimalle Show tv ekranlarında yayınlanacak. Dizi eksikliği çok fazla olan Show tv daha önce yayınladığı bir çok diziyi düşük reytinglerden dolayı kaldırmıştı. Son olarak Yeni gelin dizisini yayınlamış ve uzun süre reytinglerde birinci bile olmuştu dizi cumartesi günleri. Yeni Sezonda Nöbet Dizisi pazar günleri ekrana gelecek ve yine askeri ağırlıklı bir dizi olarak dizi severlere hitap edecek.

Nöbet Dizisi Haberleri Oyuncu KadrosuNöbet Dizisi Haberlerini yeni gelen bilgileri sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Nöbet Dizisi Oyuncu kadrosu kesinleşti ve aşağıda sizlere sunuldu. Yeni bilgiler geldikçe sizlere yazacağız. Nöbet Dizisi kadrosu yönetmeni yapımcısı hakkında tüm detayları sizlere bu sayfada sunacağız. Nöbet Dizisinin konusu özeti ve tanıtım fragmanı çok yakında burada olacak.

Nöbet Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri (Tüm Liste)

Nöbet dizisi oyuncuları ve karakterleri arasında; Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, İbrahim Kendirci, Tuncay Beyazıt, Sultan Elif Taş, Nevzat Yılmaz, Yılmaz Meydaneri, Murat Kılıç, Salih Bayraktar, Özden Özkan, Orkun Ok, Burak Sarımola, Gökhan Gencebay, Kaan Sevi, Çetin Yeltekin, Bahadır Buyruk, Ziya Çiçek, Caner Topçu, Selçuk Bayram, Taha Toprak, Erdinç Öcal gibi isimler yer alacak.

Yurdaer Okur ( Barış Kalender):

1974 yılında Rize ilinde dünyaya gelen oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Bu zamana kadar bir çok dizi ve sinema filminde rol alan oyuncunun yakın zamanda akılda kalan projeleri ise Karadayı, Kod Adı Reaksiyon, Saruhan, Yeter, Direniş Karatay, Aliya ve Keşif Çanakkale..
Nöbet dizisinde rol alacak olan Yurdaer Okur, daha önce Karadayı ve Aliya dizilerinde rol almıştı.Nöbet Yurdaer Okur ( Barış Kalender)

Barış Kalender, 40’lı yaşlardadır. Askerliği baba mesleği olan Barış Kalender, Hatay’da artan terör olayları nedeniyle tecrübesinden dolayı Antalya Elmalı’ya atanmıştır. Evli ve bir oğlu olan komutan Kalender, aklı selim olmasından dolayı halk devlet arasındaki ilişkiyi düzenlemekle görevlidir. Eşi doğu görevinden hoşlanmaz. Oğlu böbrek hastası olunca böbreğini oğluna verir. Bunu üslerinden saklamaktadır.

Deniz Bolışık (Ayşe Kalender):

Nöbet dizisi oyuncuları arasında bulunan Deniz Bolışık, 1982 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. Üniversiteyi Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Oyuncunun son oynadığı projeler arasında Kırlangıç Fırtınası, Kanatsız Kuşlar dizilerinde rol aldı.Nöbet Deniz Bolışık (Ayşe Kalender)

Ayşe Kalender, Barış Binbaşı’nın eşidir. Her zaman bakımlıdır ve giyimine dikkat eder. En seçkin davetlerde sade ve şık giyinir. Asker eşi olmak çok zordur ve bunun bilincindedir. Eşinin görevi ve oğlunun hastalıkları arasında kalan Ayşe hanım oğluna böbreğini veremediği için üzgündür.

Saygın Soysal (Yiğit Alkan):

1982 yılında Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılında Kırık Kanatlar dizisinde rol alan oyuncu, Hatırla Sevgili dizisinde oynamıştır. 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mercan Ağa karakterini canlandıran oyuncu Kara Para Aşk ve Payitaht Abdülhamit dizilerinde rol aldı. Çukur dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı.Nöbet Saygın Soysal (Yiğit Alkan)

Yiğit Alkan, Otuzlu yaşların ortasında Samsunlu olan Yiğit, orta halli bir ailenin oğludur. Komuta ettiği tim ile birlikte Sur’da bir çok başarı elde etmiş ve takdir kazanmıştır. İnsanlara karşı soğuk bir yapısı olmasına karşın yeri geldiğinde insanlar ile çok içli dışlıdır. 6 yıllık evlidir. Eşi ile evlilikleri zor günler geçirmektedir.

İpek Karapınar (Zeynep Alkan):

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvar’da okumuş ve keman eğitimi almıştır. Oyunculuk eğitimlerinin ardından Köprü isimli sinema filminde rol almıştır. Doludizgin Yıllar isimli dizide Gülşen karakterini canlandırmıştır. Zehirli Sarmaşık, Adını Kalbime Yazdım ve Kırgın Çiçekler isimli dizilerde rol almıştır.Nöbet İpek Karapınar (Zeynep Alkan)

Zeynep Alkan, Yiğit Yüzbaşı’nın eşi güzel bir kızdır. Otuzlu yaşlardadır. Babası da askerlik yapmıştır. Ancak eşi ile bu kadar ayrı kalacağını düşünmemiştir. Eşi Yiğit ile mutlu ve çocuklu bir hayat geçirmek istiyor. Ancak Yiğit’in buna pek imkan vermeyeceğini görüyor ve evlilikleri sallantıdadır. İzmir’de müzik öğretmenliği yapmaktadır.

Kürşat Alnıaçık ( Ziya Cevran):

Nöbet dizisi oyuncuları arasında bulunan Kürşat Alnıaçık, 1962 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Uzun yıllar yurt dışında oyunculuk eğitimi alan oyuncu Türkiye’ye döndüğünde dans eğitimi vermeye başladı ve dizi ile sinema projelerinde rol almaktadır.Nöbet Kürşat Alnıaçık ( Ziya Cevran)

Ziya Cevren, Elmalı’nın en zengin adamıdır. Tek bir amacı vardır; para kazanmaktır. Bir taraftan örgüt adına çalışırken bir taraftan ise devlet yanlısı olarak gözükmektedir.

İbrahim Kendirci (Kerem Gezgin):

Nöbet dizisi oyuncuları arasında olan İbrahim Kendirci, 1986 yılında Gaziantep ilinde dünyaya gelmiştir. Liseyi Antalya’da okuyan oyuncu Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu okurken reklamlarda rol almaya başladı. Pars Kiraz Operasyonu filminde rol aldı. Asıl tanınmasını ise Kavak Yelleri isimli dizi ile yaptı. Yol Ayrımı, Arkadaşlar Arasında, Darısı Başımızda, Payitaht Abdülhamit dizilerinde rol aldı.Nöbet İbrahim Kendirci (Kerem Gezgin)

Kerem Gezgin, 4 aydır Elmalı Jandarma Karakolu’ndadır. Kerem Gezgin 27 yaşında pratisyen doktordur. Ailecek doktor mesleğinin içindedirler. Askerliğini ertelememiş babasına danışmış ve askeriyede doktorluğu daha iyi öğrenebileceği tavsiyesini almıştı. Doktor olarak kendisinden ne kadar eminse askerlik olarak o kadar ürkektir.

Tuncay Beyazıt (Zühtü Balaban):

Nöbet dizisi oyuncuları arasında olan Tuncay Beyazıt, 1964 yılında Ağrı’da dünyaya gelmiştir. 1994 yılında Komşular isimli dizi ile televizyon dünyasına adım atmıştır. 2003 yılında İnşaat isimli filmde rol alan oyuncu Kardeş Payı dizisinde Çilingir Turgut karakterini canlandırmıştır. Zühtü Balaban, Balaban Hamamı’nın sahibidir. Boşboğaz, etrafa neşe saçan bir adamdır. Kızı Şirin hayatında en değer verdiği kişidir. Kızının şehirde okumasına izin vermiştir.

Sultan Elif Taş (Şirin Balaban):

Nöbet dizisi oyuncuları arasında olan Sultan Elif Taş, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesi Seramik bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğa Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gülbahar karakteri ile başlamıştır. Paşa Gönlüm, Adını Sen Koy isimli dizilerde rol aldı.Nöbet Sultan Elif Taş (Şirin Balaban)

Şirin Balaban, 23 yaşında duru bir güzelliğe sahiptir. Babası ona kimseyi yanaştırmamaktadır. Babası üzerine titremektedir. Şirin’in evlenmek için acelesi yoktur.

Nevzat Yılmaz (Melik Nizamoğlu):

1960 yılında doğan Nevzat Yılmaz, bir çok tiyatro, dizi ve sinema projelerinde rol almıştır. Kurtlar Vadisi, Arka Sokaklar, Diriliş Ertuğrul ve Çukur dizilerinde rol almıştır.Nöbet Nevzat Yılmaz (Melik Nizamoğlu)

Melik Nizamoğlu, Nizamoğlu aşiretinin en büyüğüdür. Devletine sadık saygın bir adamdır. Hatay’da sözüne güvenilen bir adamdır.

Yılmaz Meydaneri (Şahin Efendi):

Nöbet dizisi oyuncuları arasında olan Yılmaz Meydaneri, 1959 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Aşk Hastası, Koca Sinan, Fermanlı Deli Hazretleri, Gözlerimi Kaparım İşime Bakarım projelerinde rol aldı.

Şahin Efendi, Elmalılı hamamın karşısında bir berber dükkanı bulunmaktadır. Devletinin yanında vatansever bir adamdır. Oğlunu askerde şehit olarak vermiştir. Gelini ölünce torunu Seher’in tüm sorumluluğu üzerindedir. Elmalı Postası adında gazete basmaktadır.

Murat Kılıç ( Ergün Aydın):

Nöbet dizisi oyuncuları arasında rol alan oyuncu, 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Oyuncu olmaya küçük yaşta karar veren Murat Kılıç, kendisine Zeki Alasya’yı örnek almış ve onunla çalışma fırsatı bulmuştur. İki Aile dizisinde Avukat karakterini canlandırmıştır.

Ergün Aydın, 40’lı yaşlarda astsubaydır. Anadolu’da bir çok ilde çalışma fırsatı bulmuştur. Sivaslı olan Ergün astsubay 10 yıldır evlidir ancak çocuğu olmamıştır. Bu özlem içerisindedir.

Nöbet Dizisi Selvi Kimdir? Özden Özkan

Nöbet dizisi Selvi karakterini canlandıracak olan oyuncu Özden Özkan oldu. Özden Özkan, 1999 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. İlk ve ortaöğretim eğitimini de bu şehirde tamamladı. Lise yılları boyunca tiyatro yapan oyuncu kısa film çalışmaları yaptı.Nöbet Dizisi Selvi Kimdir

Özden Özkan 2017 yılına geldiğinde Akdeniz Üniversitesi Turizm bölümüne başladı. Ancak Özden Özkan’ın tercihi oyunculuktan yana oldu ve bu bölümü okumaktan vazgeçti. Yaklaşık 2 senedir oyunculuk üzerine eğitimler aldı ve profesyonel oyunculuk adına eğitimleri devam edecek.

Salih Bayraktar (Ferit Cevran):

1986 yılında Irak’da dünyaya gelen oyuncu Türkmen anne babanın oğludur. Üniversiteden önce Antalya’da eğitimin tamamlayan oyuncu Hacetepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Kendisi gibi oyuncu Selim Bayraktar’ın kardeşidir. Sevgili Komşum isimli sinema filmi ile ilk deneyimini yaşadı.Nöbet Salih Bayraktar (Ferit Cevran)

Ferit Cevran, kasabanın en zengin adamı Ziya Cevran’ın tek oğludur. Bela bir karakterdir. Babası saman altından su yürüten biri olsa da kendisi tedbirsizdir. Şirin’e vurgundur ve karşılık alamamaktadır. Bu durum onu çıldırtmaktadır.

Özden Özkan (Selvi Cevran):

Nöbet dizisi oyuncularından olan Özden Özkan, 1999 yılında Eskişehir ilinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir’de gerçekleştirdi. Lise yıllarında tiyatro ile ilgilendi. Akdeniz Üniversitesi Turizm bölümünü kazandı ancak gitmedi. Oyunculuk eğitimleri aldı ve hala oyunculuk üzerine eğitime devam etmektedir.Nöbet Özden Özkan (Selvi Cevran)

Selvi Cevran, Ziya Cevran’ın kızıdır. Ancak abi ve babası gibi kötü yürekli değildir. Okuyamamış, okutulmamıştır. Evde kısmetini beklemektedir. Ancak o gönlünü Namık’a kaptırmıştır.

Orkun Ok (Postacı Namık):

Orkun Ok, 1989 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Doksanlar dizisinde Bora karakterini canlandıran oyuncu, Bir Deli Rüzgar dizisinde Atakan karakterini canlandırmıştır.nobet-dizisi-Orkun Ok (Postacı Namık)

Namık, babası Rahmetli Terzi Veli’dir. Kasabanın posta memurudur. Selvi ile çocukluklarından itibaren birbirlerine aşıktırlar.

Burak Sarımola (Vedat Leblebici):

Nöbet dizisi oyuncularından olan Burak Sarımola, İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu kamera karşısına ilk defa Allahım Sen Bilirsin isimli film ile geçti. Oyuncu bugüne kadar bir çok dizi ve filmde rol aldı. Son oynadığı dizi ise Fox ekranlarında pazar günleri yayınlanan Savaşçı dizisi oldu. Bir anlamda oynadığı diziye rakip olacak.

Vedat Leblebici, Çorumlu’dur. Askerlikte atılgan bir isimdir. Bu atılganlığı sayesinde rütbeleri ikişer ikişer geçmiştir. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Evde 3 günden fazla duramaz. Aceleci bir isimdir. Vatani görev söz konusu olduğunda gerisi teferruattır. En büyük kahraman eşidir. Hedefi subaylıktır.

Gökhan Gencebay (Oğuz Berhudar):

Nöbet dizisi oyuncularından olan Gökhan Gencebay, 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Orhan Gencebay’ın oğludur. Çocuk yaşlarda İngilizce eğitimi aldı. Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım mezunudur. Grafiti üzerine çalışmaları bulunmaktadır.nobet-dizisi-Gökhan Gencebay (Oğuz Berhudar)

Oğuz Berhudar, yirmili yaşlarda İzmirli’dir. İki senedir Yiğit komutanın emrinde Jandarma Özel Harekat’da çalışmıştır. Yiğit komutan ile aralarında farklı bir bağ vardır. Yiğit komutanın eşinin de İzmirli olması Oğuz’un şakalarını kaldırabilmesini sağlamıştır.

Kaan Sevi (Koray Yıldız):

Nöbet dizisi oyuncularından olan Kaan Sevi, 1994 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünde eğitimine devam etmektedir. İlk olarak Adı Efsane dizisi ile ekranlara çıkmıştır.Kaan Sevi (Koray Yıldız) nöbet dizisi

Jandarma Onbaşı Koray Yıldız, komutanın habercisidir. Hiçbir şeye bulaşmayan Koray komutan katından dışarı çıkmaz. İstanbullu’dur.

Çetin Yeltekin (Zilfo):

Nöbet dizisi oyuncuları arasında yer alacak olan Çetin Yeltekin, 1968 yılında dünyaya gelmiştir. Çiçek Taksi, Deli Yürek (Kasım), Üvey Baba (Necip), Ekmek Teknesi (Kenan), Cennet Mahallesi (Mafya), Arka Sokaklar, Van Gölü Canavarı gibi bir çok projede yer almıştır.

Nöbet dizisinde Zilfo, terör örgütünün tedarikçisi ve habercisidir. Kasabalının arasına karışarak örgüt için istihbarat ve mühimmat toplamaktadır. Sessiz biridir. Antika dükkanı vardır.

Bahadır Buyruk (Necmi Koçak):

Nöbet dizisi oyuncularından olan Bahadır Buyruk 1991 yılında Elazığ’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalından 2015 yılında mezun olmuştur.nöbet dizisi Bahadır Buyruk (Necmi Koçak)

Necmi Koçak, 25 yaşında, Balıkesirli, fakir bir ailenin çocuğu olan Necmi karakolda uzman çavuştur. Sessiz ve görev adamıdır.

Ziya Çiçek (Yunus Tut):

Nöbet dizisi oyuncuları arasında olan Ziya Çiçek, 1986 yılında Adapazar’ında dünyaya gelmiştir. İşletme mezunudur. Akademi 35 Buçuk’da eğitim almıştır. Beş Kardeş ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol almıştır.

Yunus Tut, 11 çocuklu ailenin en ufağıdır ve hepsi erkektir. Rizeli olan Yunus, çok konuşkan ve meraklı birisidir.

Caner Topçu:

Nöbet dizisi oyuncuları arasında yer alacak olan Caner Topçu, 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu EML’de okumaktadır. Bir çok tiyatro oyununda görev alan oyuncunun ilk sinema filmi Bilinçsizler olmuştur.nobet-dizisi-oyunculari-caner-topcu

Selçuk Bayram (Üstçavuş Selçuk Boğaç):

Nöbet dizisi oyuncularından olan Selçuk Bayram, 1987 yılında Diyarbakır ilinde dünyaya gelmiştir. Rusça, İngilizce ve Almancayı ana dili gibi bilmektedir. Lanet: Uyanış filmiyle ilk deneyimini yaşamıştır. Nöbet dizisinde Üstçavuş Selçuk Boğaç karakterini canlandıracak.

Selçuk Bayram Lanet:Uyanış filminde rol almıştı.

Taha Toprak:

Nöbet dizisi oyuncuları arasında yer alacak olan Taha Toprak oyunculuk alanında yeni bir isimdir. Nöbet dizisi ilk deneyimi olan oyuncuya başarılar dileriz.

Erdinç Öcal:

Nöbet dizinde rol alacak olan Erdinç Öcal, Antalya Alanyalı’dır. Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olmuştur. Eskişehir Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden de mezun olan oyuncu Hitay holding de yazılım teknisyeni olarak çalışmıştır. Antalya’da bir kaç otelde müdürlük seviyesinde çalışan oyuncu ilk dizi projesi ile nöbet dizisinde yer alacak.

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Nöbet dizisi ile ilgili olarak oyuncu ve karakterler paylaşımımız burada sona erdi. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Siz nöbet dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu dizi tutar mı?

Nöbetçi Dizisi Yapımcısı Necati Şaşmaz Kimdir?

Nöbetçi dizisi oyuncuları arasında yer alıp almayacağı merak edilen dizinin yapımcısı Necati Şaşmaz, 1971 yılında Elazığ ilinde dünyaya gelmiştir. Babası Abdülkadir Şaşmaz annesi Sahil Şaşmaz’dır. Raci Şaşmaz ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi bulunmaktadır. Asıl mesleği Turizm olan oyuncu eğitimini Kanada’da tamamlamıştır.

Amerika’da 6 yıl kalan oyuncu 2001 yılında ailesini ziyaret için Amerika’ya gidecekken 11 Eylül tarihine uçak bileti almış ancak saldırı nedeniyle bileti iptal olunca ailesi gelmesinden çekinmiş ve Türkiye’de kalmıştır. Ankara ilinde sigorta şirketi açan Necati Şaşmaz, Osman Sınav ile görüşmesi ile hayatı bir anda değişti. Osman Sınav bir dizi için kendisine başrol teklifinde bulundu.

Nöbet dizisi oyuncuları içerisinde şimdilik yer almayacak olan yapımcı Necati Şaşmaz’ın ileride bir sürpriz yaparak dizide olup olmayacağı merak ediliyor.

Osman Sınav’ın Necati Şaşmaz’a teklif ettiği başrol Kurtlar Vadisi’nden başkası değildi. Bundan sonraki hayatında Polat Alemdar olarak anılmaya başlandı. Senaryosunu kardeşi Raci Şaşmaz’ın yazdığı, müziklerini Gökhan Kırdar’ın yaptığı dizinin yönetmenleri, Osman Sınav, Serdar Akar, Mustafa Şevki Doğan oldu.

Kurtlar Vadisi dizisinde Oktay Kaynarca, Özgü Namal, Selçuk Yöntem, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Erhan Ufak, Seray Sever, Tarık Ünlüoğlu, Haldun Boysan ve Hande Kazanova gibi isimler yer almıştı. Nacati Şaşmaz’ın bir şiir kitabı bulunmaktadır. Necati Şaşmaz, 2012 yılında Negehan Kaşıkçı ile evlendi ve bir erkek çocuğu oldu. Şu aralar boşanma davası açtı ve sonucu bekleniyor.

Nöbet dizisi oyuncuları arasında yer alıp almayacağı merak edilen Necati Şaşmaz, 2014 yılında bir trafik kazası geçirmiş ve çenesinde kırık olduğu tespit edilmişti. Ameliyata alınan oyuncu sağlığına kavuştu. Bugüne kadar Kurtlar Vadisi dizi ve sinema filmleri projelerinde yer alan oyuncunun farklı bir projede yer alacak olması sevenlerini de merak ettirdi.

Nöbet Dizisi Haberleri konusu

Askeri dizi severler için Star tv de Söz Fox tv de Savaşçı ve Kanal D de Nöbet dizisi yeni sezonda ekrana gelecek. Nöbet Dizisi Haberleriyle sizleri buluşturmaya devam edeceğiz.. Yeni sezonda birçok dizi yayına başlamak için gün beklemeye başladı. Şu sıralar yeni bir asker Polis dizisi daha yayınlanmak için cast çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiği yeni dizinin adı nöbet 7/24 olarak belirlendi. Her ne kadar yeni dizi nöbet 7/24 şimdilik kod adı olarak belirtilmiş olsa da İleriki zamanda adının değişmesi muhtemel görünüyor. Ancak biz şimdilik okurlarımıza bilgi vermek için nöbet 7 24 dizisi olarak adlandırmaya devam edeceğiz.

Nöbet 7/24 deyince akla zaten asker ve polis kökenli bir dizi olduğunu az çok anlamışsındır. Savaşçı söz ve geçen sene sezon finalinden sonra yeni sezonda erken final yapan isimsizler dizisi gibi oldukça popüler olan asker dizilerinin bir yenisi olan Nöbet 7-24 Pana Film tarafından hazırlanacak. Nöbet 7 24 dizisi 2019’da yayın hayatına girmeyi hedefliyor. Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncu Karakterleri de belli olmaya başladı:

Nöbet 7/24 dizisinin Show TV’yi de yayınlanacağını ve Show TV’de boş olan perşembe gününe asker dizisinin yerleştirileceği konuşursa da yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayınlanmayacak ve bu dizide oynaması muhtemel olan Cahit Kayaoğlu ve Ertuğrul Şakar la nöbet 7 24 dizisi için görüşmelerin yapıldığı ve olumlu sonuçlandığı gelen ilk bilgiler arasındadır. nöbet 7/24 dizisinde oyuncuların karakterleri bile şimdiden belli oldu: Cahit Kayaoğlu dizide “Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu”ya, Ertuğrul Şakar ise “Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici”ye hayat verecek.

Ayrıca  nöbet 7/24 dizisinde şu anda dizi çekimleri yapmayan yani boşta Duran birçok oyuncu ile de görüşmelerini yapıldığı ve ikna edilen oyuncularla asker ağırlıklı bu yeni dizide rol almaları için ve 2019’da şubat ayında yetiştirilen bilmesi için oyuncu seçmelerinin büyük bir hızla devam ettiğini öğrendik. Hatta teklif edilen bazı oyuncuları da Buraya yazmak istiyorum. nöbet 7/24 dizisinde oynamak üzere Ali Sürmeli, Barış Falay, Funda İlhan ve Orçun Kaptan’a da teklif götürüldüğü konuşuluyor.

Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncuları Haberleri Kadrosu Konusu Özeti

Eğer oyuncular teklifleri hızlı bir şekilde kabul ederse dizi çekimlerinin Ekim ayında başlayacağı ve erken final yapabilecek herhangi bir dizinin yerine sürpriz bir şekilde nöbet 7/24 dizisinin ekrana girebileceği konuşuluyor. Nöbet 7/24 dizisinin nerede çekildiği oyuncularından kimler oldu dizide çalan fon jenerik müziklerini dizinin oyuncu kadrosuyla Bize gelen giden bütün oyuncuları sizler için düzenli olarak sitemize ekleyeceğiz.

Show TV’de ekrana gelmesi muhtemel olan nöbet 7/24 dizisinin 2019’da yayınlanması hedeflenirken ve oyuncuların tamamıyla anlaşılması durumunda daha erken bir vakit gibi çirkin veren başını Dizimin dizinin hazır hale getirilecek konuşuluyor. Zamanla nöbet 7 24 dizisi hakkında detayları yeni oyuncuları ve karakterleri sizleri yazmaya devam edeceğiz Şimdilik nöbet 7 24 dizisi ile ilgili yazacaklarımız bu kadar.. Hoşçakalın. .

Diziyi yayınlaması için Show TV ile görüşen yapımcı Cahit Kayaoğlu “Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu”ya, Ertuğrul Şakar ise “Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici”ye hayat vereceğini şimdiden açıkladı. Diğer karakterler belli oldukça yazmaya devam edeceğiz. Ayrıca dizide yer almaları için Ali Sürmeli,Barış Falay,Funda İlhan ve Orçun Kaptan’a da teklif götürüldüğü konuşuluyor. Dizinin en geç Ekim sonunda yayına başlaması bekleniyor.  Nöbet 7/24 Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusuna da Diriliş Ertuğrulun çekildiği platoda çekilecekmiş sözleşmeler imzalanmış diye duyum aldık ama henüz kesinleşmemiş.

Nöbet 7/24 Dizisi Oyuncuları Kimler?

Nöbet 7-24 Dizisi Ertuğrul Şakar

Ertuğrul Şakar Kimdir? 1977 yılında Çeçen bir ailenin oğlu olarak Sivas’ta dünyaya gelen Ertuğrul Şakar Hacettepe Üniversitesi devlet konservatuvarında tiyatro bölümününü okumuştur. Çeşitli dizi, sinema ve reklam filmlerinde rol alan Ertuğrul Şakar oynadığı dizi ve rolleri şöyledir:
2008 Eyvah Halam Seyfi
2009 IV. Osman Naci
2010-2014 Şefkat Tepe Kordon Celil
2014 Sungurlar Celil
2014-2016 Kurtlar Vadisi Pusu Yasin Komutan
2018-Kurtlar Vadisi Kaos Yasin
2018-2019 Nöbet 7-24 Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici

Nöbet 7-24 Dizisi oyuncuları kim kimdir

Cahit Kayaoğlu Kimdir? 11 Ekim 1974 tarihinde Elazığ’da doğan Cahit Kayaoğlu Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde polis komiseri olarak görev yapmakta iken Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat Alemdar rolünü oynayan Necati Şaşmaz’ın daveti ile Polislik görevinden istifa ederek diziye katılmıştır. O gün bu gündür Kurtlar Vadisi dizisinde vazgeçilmez rollerden birisidir.. Cahit Kayaoğlu Sevcan Alkan ile 2016 da evlenmiştir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nöbet Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti (6 Yorum)

 1. Neden oynamıyorsa En çok izlenen dizisi NÖBET Dizisi güzeldir bence onları hiç dinlemeyin

 2. nöbet dizi oyuncusu sinir etti bizi.zeynep yiğit yüzbaşımızı rahat bıraksın artık.ağlayıp devamlı telefonla yüzbaşımıza kene gibi yapışması bizi çok sinir ediyor.bıktık artık seyretmicez buna zeynep karekterine bir çare bulmazsanız.ağlamasıda gıcık edici

 3. Memlekette başka konu kalmadı.Şimdi de Hatay’ın bağımsızlığını işleyen bir dizi çıkarttılar.Sen hataya cumhurbaşkanı olacaksın diyor repliğe bak.RTÜK bu diziyi derhal kaldırmalı.

 4. Eveeettt.Asker dizisi seven biri olarak ilk yorumu yapayım..
  Pazartesi, salı, Çarşamba ve pazar günleri, yayına verilmediği sürece, tutulma ihtimali yüksek..
  Çünkü o günlerde, oldukça önemli yer edinmiş diziler var izleyicinin gönlünde..
  Eğer yapımcı, inatla bu günlerde yarıştırırım bu diziyi derse, baştan kaybeder..
  Hayırlısı olsun diyelim…

Eklenme Tarihi: 3 Mart 2019