Ana sayfa Yeni Diziler Nöbet Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Nöbet Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

20
3

2018-2019 yeni sezonda ekrana gelecek olan dizilerden birisi de Nöbet dizisi oldu. Pana Film’in Askeri Dizisi’nin İsmi “NÖBET” olarak kesinleşti.. Nöbet Dizisinin tüm haberlerini Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti ve tanıtım fragmanı çıktığında tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Nöbet Dizisi Büyük ihtimalle Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizi eksikliği çok fazla olan Kanal D daha önce İsimsizler dizisini yayınlamış ve uzun süre reytinglerde birinci bile olmuştu dizi. Yeni Sezonda Nöbet Dizisi ekrana gelecek ve yine askeri ağırlıklı bir dizi olarak dizi severlere hitap edecek.

Nöbet Dizisi Haberlerini yeni gelen bilgileri sizlerle bu sayfada paylaşacağız. Nöbet Dizisi Oyuncu kadrosu henüz kesinleşmedi. Yeni bilgiler geldikçe sizlere yazacağız. Nöbet Dizisi kadrosu yönetmeni yapımcısı hakkında tüm detayları sizlere bu sayfada sunacağız. Nöbet Dizisinin konusu özeti ve tanıtım fragmanı çok yakında burada olacak.

Nöbet Dizisi Haberleri konusu

Askeri dizi severler için Star tv de Söz Fox tv de Savaşçı ve Kanal D de Nöbet dizisi yeni sezonda ekrana gelecek. Nöbet Dizisi Haberleriyle sizleri buluşturmaya devam edeceğiz..

Bunu Görmelisin!  Osmanlı Yükseliyor (Netflix) Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman?
1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

3 YORUMLAR

  1. Eveeettt.Asker dizisi seven biri olarak ilk yorumu yapayım..
    Pazartesi, salı, Çarşamba ve pazar günleri, yayına verilmediği sürece, tutulma ihtimali yüksek..
    Çünkü o günlerde, oldukça önemli yer edinmiş diziler var izleyicinin gönlünde..
    Eğer yapımcı, inatla bu günlerde yarıştırırım bu diziyi derse, baştan kaybeder..
    Hayırlısı olsun diyelim…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here