Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekildiği il ilçe köy (Karakol) Neresi

Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekildiği il ilçe köy (Karakol) Neresi? Nöbet dizisi için hazırlıklar tam gaz devam ediyor Antalya ilimizin Elmalı ilçesinde. Pana Film imzalı olan Nöbet dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Nöbet dizisi seti için dev bir plato prodüksiyon inşa ediliyor Elmalı ilçesinde. Pana Film tarafından hazırlanan nöbet dizisi çok yakında ekrana gelmeye başlayacak dizi ile ilgili haberler bilgiler nöbet dizisinin çekim yerleri nöbet dizisi nerede çekiliyor sorusu izleyici tarafından oldukça merak edilecek.

Çünkü nöbet dizisi ile ilgili manzaralı yerler izleyicinin çok ilgisini çektiği ve bu yüzden nöbet dizisi nerede çekiliyor nöbet dizisi hangi ilde ilçede nöbetçisinin çekim yerleri neresi, nöbet dizisinin çekim yerleri setleri nerede nasıl gidilir ziyarete açık mı gibi sorular oldukça merak ediliyor. Nöbet dizisi nerede çekiliyor önce bu soruya cevap vererek başlamak istiyoruz:Nöbet dizisinin çekim yerleri mekanlar neresi

Nöbet dizisi Antalya ilimizin Elmalı ilçesinde çekimlerine başladı. Necati Şaşmaz’ın hem yazdığı hem de yönettiği nöbet oldukça iddialı bir dizi olacak gibi görünüyor. Nöbet dizisinin çekim yerleri sadece Antalya ilimizin Elmalı ilçesi değil Antalya ilindeki Alanya ilçesi de buna dahil oldu. Alanya ilçesinin özellikle manzarasıyla meşhur olan Kalesi nöbetçisinin zaman zaman çekimlerini yaptığı mekanlardan birisi oldu. Alanya Kalesi ve Elmalı ilçesinde ki birçok mevkide de nöbet dizi çekimlerine devam ettirdi.Nöbet dizisi nerede çekiliyor hangi il ilçe

Nöbet dizisi sadece Antalya’da çekim yapmayacak, Bunun dışında İstanbul’da İzmir’de de zaman zaman çekimlerim olacağı ancak yoğun çekimlerin Elmalı ilçesinde devam edeceğim tüyolarını aldık. burada nöbet dizisinin çekimlerinde sadece dış mekanlar kullanılmayacak iç mekanlarda oldukça önem arz ediyor. Bu amaçla özel bir dekorla çeşitli alanların inşa edildiğini ve Elmalı ilçesinde özel bir set hazırlandığını öğrendik. burada nöbet dizisinin çekildiği yerler hakkında bizlere ulaşan ilk resimlerde sizlerle paylaşmak istiyoruz. işte nöbet dizisinin çekim yerleri ve diziden bizlere ulaşan ilk resimler:Nöbet dizisi Antalya ilimizin Elmalı ilçesinde çekiliyor

Nöbet dizisi başrollerini Yurdaer Okur ve Orçun Kaptan oynarken yönetmenliğini Gökhan Erkut yapıyor. Show TV’de yayınlanacak olan Nöbet dizisi için set seçildi. Hazırlıklar tamamlanıyor. Nöbet dizisinin kamera arkasında yaklaşık 200 kişi çalışıyor ve oluşturulan platoda yemekhanesinden 100 kişilik yatakhanesine kadar her şey bulunmakta. Eski bir karakol yatakhane ve eğitim alanı bulunan Nöbet dizisi platosu için Antalya Elmalı’da bir kasaba inşa edildi.

Nöbet Antalya ilimizin Elmalı ilçesinde çekimlerini sürdürüyorNöbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Antalya İlimizde Elmalı ilçesinde çekimler devam ediyor..

Jandarma Özel Harekat askerlerini konu alacak Nöbet için çalışmalar devam ediyor. Nöbet dizisinin hazırlıkları çok uzun sürüyor. Çünkü önemli bir proje. Asker dizi ve filmleri seyirci tarafından çok beğeniliyor. Bu yüzden de hem asker dizileri çekiliyor. Hem de masraf yapılmasın isteniyor. Ama böyle seti başarısız olan dizi de kısa sürüyor. Seyirciye kendisini beğendiremiyor. Pana Film sahibi Necati Şaşmaz’da bunu gördüğü için diğer askeri dizilerinde kullanabileceği bir askeri plato inşa ettirdi.

Necati Şaşmaz Nöbet dizisi setini inşa ettirmek için en uygun yer olarak Antalya Elmalı ilçesine karar verdi. Antalya’nın Elmalı ilçesinde çekimler gerçekleştirilecek. Ancak Elmalı direk kullanılmayacak. Burada kullanılan set platoda gerçekleşirken bazı çekimlerde şehir dışında olabilir tabiki.

Nöbet dizisi umarız ki bu kadar hazırlıktan sonra çok başarılı bir yapım olur. Reytinglerde uzun süre ilk sıralarda yer alır. Pana Film bildiğimiz gibi Kurtlar Vadisi dizi film serisinin yapım şirketi. Bu yüzden de başarılı bir yapım olacağı tahmin ediliyor. Nöbet dizisi ile ilgili bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İlimizde İlçemizde Çekimleri Devam Ediyor?

Nöbet dizisinin çekim yerleri sadece Antalya’nın Elmalı ilçesi değil Onun haricinde birçok farklı noktada çekimleri devam ediyor. Örneğin nöbet dizisinin İstanbul çekimlerinde de birçok oyuncunun yer aldığı ve İstanbul’daki çeşitli görüşmelerde İstanbul’daki manzaralı yerleri kullanıldığını göreceğiz. Ancak nöbet dizisinin askeri bir dizi olduğunu düşünerek Ankara ile bağlantısının olmadığını düşünmek doğru olmaz.Nöbet dizisinin çekim yerleri neresi

Ankara’daki Genelkurmay başkanlığına ve Emniyet Müdürlüğü’nün de zaman zaman nöbet dizisinde yer alacağını şimdiden söyleyebiliriz. Nöbet dizisinin çekim yerlerini sadece Antalya ve elmalı ilçesi olarak düşünmeyelim nöbet dizisi İstanbul’da Ankara’da Hatta ilerleyen bölümlerde İzmir’in Çeşme ilçesinde de çekimler yapılacağı ve bazı sahnelerin burada Alaçatı’da olacağı kaydedildi. 

Nöbet Dizisi Haberleri Oyuncu Kadrosu Konusu Özeti

Nöbet dizisi yakında ShowTV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Sizin bu konu hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Sizce Nöbet dizisi tutar mı izlenir mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekildiği il ilçe köy (Karakol) Neresi (3 Yorum)

  1. nöbet dizisi askeri dizisi 15 temmuz ama aha 3 yıla girecek yenimi akla geldi siz kurtlar vadisine devam bu dizi zaman kaybı

Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2018