Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekildiği il ilçe köy (Karakol) Neresi

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekildiği il ilçe köy (Karakol) Neresi konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekildiği il ilçe köy (Karakol) Neresi hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekildiği il ilçe köy (Karakol) Neresi? Nöbet dizisi için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Pana Film imzalı olan Nöbet dizisi ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Nöbet dizisi seti için dev bir plato prodüksiyon inşa ediliyor.

Nöbet dizisi başrollerini Yurdaer Okur ve Orçun Kaptan oynarken yönetmenliğini Gökhan Erkut yapıyor. Show TV’de yayınlanacak olan Nöbet dizisi için set seçildi. Hazırlıklar tamamlanıyor. Nöbet dizisinin kamera arkasında yaklaşık 200 kişi çalışıyor ve oluşturulan platoda yemekhanesinden 100 kişilik yatakhanesine kadar her şey bulunmakta. Eski bir karakol yatakhane ve eğitim alanı bulunan Nöbet dizisi platosu için Antalya Elmalı’da bir kasaba inşa edildi.

Jandarma Özel Harekat askerlerini konu alacak Nöbet için çalışmalar devam ediyor. Nöbet dizisinin hazırlıkları çok uzun sürüyor. Çünkü önemli bir proje. Asker dizi ve filmleri seyirci tarafından çok beğeniliyor. Bu yüzden de hem asker dizileri çekiliyor. Hem de masraf yapılmasın isteniyor. Ama böyle seti başarısız olan dizi de kısa sürüyor. Seyirciye kendisini beğendiremiyor. Pana Film sahibi Necati Şaşmaz’da bunu gördüğü için diğer askeri dizilerinde kullanabileceği bir askeri plato inşa ettirdi.

Necati Şaşmaz Nöbet dizisi setini inşa ettirmek için en uygun yer olarak Antalya Elmalı ilçesine karar verdi. Antalya’nın Elmalı ilçesinde çekimler gerçekleştirilecek. Ancak Elmalı direk kullanılmayacak. Burada kullanılan set platoda gerçekleşirken bazı çekimlerde şehir dışında olabilir tabiki.

Nöbet dizisi umarız ki bukadar hazırlıktan sonra çok başarılı bir yapım olur. Reytinglerde uzun süre ilk sıralarda yer alır. Pana Film bildiğimiz gibi Kurtlar Vadisi dizi film serisinin yapım şirketi. Bu yüzden de başarılı bir yapım olacağı tahmin ediliyor. Nöbet dizisi ile ilgili bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Nöbet dizisi yakında ShowTV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Sizin bu konu hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Sizce Nöbet dizisi tutar mı izlenir mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nöbet Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekildiği il ilçe köy (Karakol) Neresi (1 Yorum)

  1. nöbet dizisi askeri dizisi 15 temmuz ama aha 3 yıla girecek yenimi akla geldi siz kurtlar vadisine devam bu dizi zaman kaybı

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2018