Nöbet Dizisi Oğuz Berhudar Kimdir? Gökhan Gencebay (Orhan Gecebay’ın Oğlu)

Nöbet Dizisi Oğuz Berhudar Kimdir? Gökhan Gencebay (Orhan Gecebay’ın Oğlu)… Nöbet dizisi yakında Show TV ekranlarında başlayacak. Nöbet dizisi oyuncu seçimleri cast çalışmaları devam ederken dizinin diğer hazırlıkları da tamamlanmaya çalışılıyor. Ocak ayında Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Pana Film imzalı dizi “Nöbet”in kadrosuna genç ve yeni bir oyuncu katılıyor. Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay Nöbet dizisinin kadrosuna katıldı. İlk defa bir dizide rol alacak olan Gencebay’ı, “Üsteğmen Oğuz Berhudar” rölüyle izleyeceğiz.

Nöbet dizisi yapımcılığını Necati Şaşmaz – Pana Film üstleniyor. Nezati Şaşmaz Kurtlar Vadisi dizisi ile akıllara kazınmıştı. Şimdi de yine kendi yapım şirketinin yaptığı Nöbet dizisinde hem yapımcılık hem de başrol üstleniyor.  Nöbet 7/24 oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular şu şekilde; Saygın Soysal, Tuncay Beyazıt, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, Yurdaer Okur, Kaan Sevi ve İbrahim Kendirci. Nöbet dizisine hala yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.  Nöbet dizisine Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay da katıldı.

Nöbet dizisine katılan Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay dizi de İzmirli Jandarma Üsteğmen Oğuz Berhudar’ı canlandıracak. Show TV’de yayınlanacak olan Nöbet 7/24 dizisi’nde rol alacak olan Gökhan Gencebay, 20’li yaşların sonunda İzmirli çapkın bir jandarma üsteğmen karakteriyle seyircisini ağırlayacak. Çapkın ve jandarma olunca bakalım karşımıza nasıl bir karakter çıkacak?

Nöbet dizisi Antalya’nın bir beldesinde çekiliyor. Burada özel bir kasaba inşa edildi ve çekimler burada yapılmaya başlandı. Show TV de yayınlanacak olan Nöbet dizisi Antalya’nın Elmalı ilçesinde yeni bir kasaba yapılıyor. Nöbet dizisi için oldukça ummalı çalışma yapılıyor. Dizi için askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar sağlandı.

Nöbet dizisine katılan yeni oyuncu Gökhan Gencebay Kimdir? Bilgileri;

Nöbet dizisinde İzmirli Jandarma Üsteğmen Oğuz Berhudarı canlandıracak olan Gökhan Gencebay 1981 yılında dünyaya geldi. Orhan Gencebay ve Sevim Emre’nin çocuğu olan Gökhan Gencebay Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım mezunu eğitimi almıştır. Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldı.  Oyunculuk eğitimlerine yurtdışında devam etti. Amerika’ya giderek oyunculuk workshoplarına katıldı.

1996’dan beri grafiti ile ilgilenen ve sokaklarda birçok grafitiye imzasını atmış Gökhan Gencebay bu alanda çok başarılı.Gökhan Gencebay son olarak magazinde bodrum da yaptığı tatil ile dile geldi. Çünkü fit vücudu ve 540 binlik jipi ile oldukça dikkati üzerine çekti.

Nöbet dizis Orhan Gencebay’ın oğlu Gökhan Gencebay’ın ilk dizisi projesi olacak. Bu yüzden de dizideki başarısı Gökhan Gencebay için yeni dizi teklifleri demek. Başarısını kanıtlayacağı bir dizi olur umarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.