Nöbet Dizisi Şirin Kimdir? Biyografisi Oynadığı Diziler (Elif Sultan Taş)

Nöbet Dizisi Şirin Kimdir? Biyografisi Oynadığı Diziler (Elif Sultan Taş)… Nöbet dizisi yakın zamanda ekranlardaki yerini alacak.2019 yılının Şubat ayında yayınlanması planlanan Nöbet dizisinin çekimleri tam gaz devam ediyor. Nöbet dizisi çekimleri için Antalya’ya çok büyük bir plato kuruldu. Nöbet dizisi için karakol hazırlandı. Eski bir binaya 100 kişilik yatakhane, yemekhane ve eğitim alanları yapıldı. Çekimlerde kullanılması için askeri araçlar, helikopter ve askeri teçhizatlar temin edildi. Sadece kamera arkasında 200 kişinin çalışacağı dizi Antalya Elmalı’da çekiliyor.

Nöbet dizisi şirin kimdirNöbet Dizisi Şirin dizinin en tatlı en sevimli oyuncularından birisi. Yardım sever bir rolde oynayan Şirin adı gibi şirin ve herkesi kendine aşık ediyor. Nöbet Dizisi Şirin rolünü daha önce Adını Sen Koy dizisinden Yasemin karakteri olarak tanıyanlar olacaktır elbette. Bakalım Nöbet dizisi Şirine iyi gelecek mi?

Necati Şaşmaz’ın sahibi olduğu Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği Nöbet dizisinin başrol oyuncuları Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kaan Sevi, Tuncay Beyazıt ve Kürşat Alnıaçık. Diziye yeni oyuncular da dahil olmaya devam ediyor.  Kurtlar Vadisi Pusu’da izlediğimiz Cahit Kayaoğlu ile Ertuğrul Şakar da yer alıyor. Nöbet dizisinde Cahit Kayaoğlu Jandarma Yüzbaşı Murat Soylu’ya, Ertuğrul Şakar ise Jandarma Üstçavuş Vedat Leblebici’yi canlandıracak.

Bildiğimiz üzere son sezonlarda asker dizileri daha çok izleniyor. Söz ve Savaşçı dizileri bunun en güzel örnekleri. Nöbet 7/24 dizisi için hummalı bir çalışma devam ediyor. Oyuncular sete çıktı çekimler başlandı. Biz bu konumuzda sizlere Nöbet dizisinde Şirin karakterini canlandıracak oyuncuyu paylaşacağız.

Nöbet dizisi Şirin (Sultan Elif Taş) Kimdir?

Nöbet dizisinde Şirin karakterini canlandıracak olan Sultan Elif Taş 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Seramik bölümü mezunudur. 2011 yılında ilk oyunculuk deneyimini yaşayan oyuncu Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gülbahar Hatun karakterini canlandırdı. Sultan Elif Taş daha sonra Kaderimin Yazıldığı Gün ve Paşa Gönlüm dizilerinde de rol almıştır.

Sultan Elif Taş son olarak Adını Sen Koy dizisinde Yasemin karakterini canlandırmıştır. Şimdi de Nöbet dizisinde Şirin karakterini canlandıracaktır. Oyuncunun bilgilerini sizlerle paylaştık. Genç ve güzel oyuncu Sultan Elif Taş’a yeni dizisinde başarılar dileriz. Sultan Elif Taş’ı sosyal medyadan takip etmek isterseniz instagram hesabı; https://www.instagram.com/sultaneliftas/

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.