Nöbet Dizisi Sitare Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Fulden Akyürek)

Nöbet Dizisi Sitare Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Fulden Akyürek)…  Nöbet dizisi yeni yayınlanmaya başladı. Nöbet dizisine yeni oyuncularda dahil olmaya devam ediyor. Nöbet dizisine katılan yeni oyuncu Sitare karakteri. Sitare karakterini canlandıran oyuncu da Fulden Akyürek.

Nöbet dizisi Pana Film’in yapımcılığında yayınlanırken Necati Şaşmaz imzası taşıyor. Gökhan Erkut yönetmen koltuğunda otururken başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi başarılı isimler paylaşıyor. Nöbet dizisi pazar akşamları Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Asker konulu dizi seyirciden tam puanı aldı.

Nöbet Dizisi Sitare Kimdir

Nöbet dizisinde askerlerin askerlik ve özel hayatları konu ediliyor. Nöbet dizisi başarılı şekilde yayın hayatına devam ederken diziye yeni bir oyuncu dahil oldu. Nöbet dizisine Sitare karakteri giriş yapılıyor. Nöbet dizisine 2. bölümde katılacak olan Sitare Hatay Elmalı’da bir lokalde şarkı söyleyen bir şarkıcıdır. Sitare’nin bölgenin zengin ailesi Cevranlarla olan ilişkisi de ortaya çıkar. Sitare Elmalı’ya 4 yıl önce gelmiştir. Ziya Cevran ile ilişkisi de bütün bölgenin dilindedir.

Nöbet dizisi Sitare Kimdir? Fulden Akyürek Bilgileri;

1980 yılında Sakarya’da doğmuştur. Liseden sonra tiyatroya yöneldi. Abdullah Şahin tiyatrosunda çalışarak oyunculuk bilgisini artırdı. İstanbul Meydan sahnesi ile Her Yöne 90 Dakika tiyatro gösterisinde yer aldı. İstanbul Komedi Tiyatrosu ekibi ile Kısa Çöp isimli tiyatro oyununda yer aldı. Üvey Karım isimli tiyatro oyunundaki başarısından dolayı Lions Ödüllerinde En İyi Komedi Kadın Oyuncusu Ödülü aldı. Fulden Akyürek instagram hesabı; https://www.instagram.com/fuldenakyurek/

Seni Yaşatacağım, Aşkımızda Ölüm Var, Arka Sokaklar, Sürgün Hayatlar, Zoraki Koca, Dedemin Dolabı, Galip Derviş Kardeş Payı, Bu Sayılmaz, Bir Deli Rüzgar dizilerinde rol aldı. Şimdi de Nöbet dizisinde Sitare karakterini canlandıracak. Başarılı oyuncuyu tebrik eder başarılar dileriz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.