Nöbet Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Show Tv)

Show TV ekranlarında 3 Mart Pazar akşamı başlayan Nöbet dizisi hangi günlerde saat kaçta yeniden yayınlanacak Nöbet dizisinin tekrarları ne zaman olacak diye merak edenler için bu sayfayı oluşturduk ve nöbet dizisi ile ilgili merak edenlere izleyemeyenlere ve yeniden izlemek için tekrarlarını ne zaman yayınlanacağını soranlara bu sayfada detayları ile birlikte cevap vereceğiz.

Nöbet Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Show Tv)

Nöbet dizisi oldukça güçlü kadrosu ile 3 Mart pazar akşamı saat 20.00 da Show TV’de ekrana gelerek ilk bölümüyle izleyicisi ile buluştu. Nöbet dizisi ilk bölümün tekrarı ile saat 22.30 da yeniden Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Yani Nöbet dizisinin 1. bölüm tekrarı ilk bölümün yayınlanmasının hemen ardından saat 22.30 da tekrar izleyici ile buluşacak.

Nöbet Dizisi Tekrarları Ne Zaman Saat KaçtaNöbet dizisinin tekrarları sadece pazar akşamı ile kalmayacak, Pazartesi günü gündüz kuşağında salı akşamı çarşamba ve cuma günleri de nöbet dizisinin tekrarları Show TV ekranlarında yayınlanacak. Aşağıda sizler için Nöbet dizisinin tekrarı bölümlerinin hangi günler saat kaçta yayınlanacağını detayları ile birlikte sunuyoruz.

Yapımcılığını Pana Film’in, yönetmenliğini Gökhan Erkut’un üstlendiği, başrollerinde Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, İbrahim Kendirci, Kaan Sevi, Tuncay Beyazıt ve Kürşat Alnıaçık’ın yer aldığı dizinin tekrarlarının gün ve saatleri şu şekilde:
Pazartesi 01.30
Çarşamba – 01.00
Perşembe – 02.30
Cuma – 10.00/00.15
Cumartesi – 15.00/01.45

​Pazar – 20.00/22.30 Yeni Bölüm

Pazar günleri oldukça fazla sayıdaki rakipleriyle mücadele edecek olan Nöbet dizisinin hangi diziler ile yarışacağına kısaca göz atalım: Nöbet dizisinin en büyük rakibi FOX TV’de yayınlanan savaşçı dizisidir. Ayrıca Star TV’de yayınlanan kardeş çocukları Kanal D’de yayınlanan çok güzel hareketler ve TV8 ekranlarındaki Survivor 2019 nöbet dizisinin en büyük rakipleri olarak Pazar günleri ekrana gelmeye devam ediyor. Nöbet dizisinin Reyting sonuçlarına bu sayfadan bakabilirsiniz.

Nöbet Dizisi Tekrarı Ne Zaman yayınlanacak, Nöbet tekrarı Hangi Gün Saat Kaçta? (Show Tv)Nöbet Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Nöbet dizisi hem oyuncu kalitesi hem de Pana filmin daha önceki en büyük deneyimi olan Kurtlar Vadisi Pusu tarzındaki izlenim deneyimi ile izleyicilerin oldukça büyük bir ilgisini çekti ve bizi izleyemeyen ya da yeniden izlemek isteyenler Nöbet dizisinin tekrarlarını yeniden ne zaman yayınlanacağını izlemek için saatini ve gününü sormaya hangi günlerde nöbet dizisi yayınlanacak nöbet dizisi hangi gün saat kaçta yayınlanacak gibi soruları yönetmeye başladılar. Biz de bu sorulara detaylar aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Nöbet Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Nöbet Dizisi Yeni Bölüm Pazar günü Saat 20.00
Nöbet Dizisi 1. Bölüm tekrarı Pazar 22.30
Nöbet 1. Bölümün tekrarı Pazartesi Saat 00.30
Nöbet Dizisi Bölüm Tekrarı Salı Gecesi 00.15
Nöbet Dizisi Tekrarı Cuma 10.00/00.15
Nöbet Dizisi Tekrarı Cumartesi 15.00

Nöbet Dizisi Tekrarı video izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nöbet Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Show Tv) (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 Mart 2019