NTV Anahaber Sunucusu Buket Aydın Kimdir? Hakkında Bilgiler İnstagram

NTV Gece Bülteni sunucusu olan Buket Aydın görevini bıraktı. Bıraktı deyince kötü anlamda düşünmeyin hemen. Daha özel ve daha güzel bir teklif getiren Ntv Anahaber bülteni için anlaşmaya vardığı Buket Aydın ile görüşerek gece bülteninden Anahaber bültenine terfi etmiş oldu. NTV Anahaber Sunucusu Buket Aydın Kimdir sorusu da merak edilmeye başlandı. Bizde çiçeği burnunda NTV Anahaber Sunucusu için bilgiler verelim istedik.

Ntv de bültenler ve kuşaklar arasında yapılan değişiklikler ile herkesin beğenerek takip ettiği haberle konusundaki deneyimini oldukça geliştiren Buket Aydın bu günden sonra hafta içi her gün saat 20.00’de NTV Ana Haber Bülteni ile izleyicisiyle buluşacak. Peki adını Türkiyede habercilikle özdeşleştiren Ntv gibi bir kanalda anahaber sunan Buket Aydın Kimdir?
NTV Anahaber Sunucusu BUKET AYDIN KİMDİR?

Buket Aydın İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede master yaparak yüksek lisansını tamamladı. Tv ve sunuculuk üzerine eğitim almaya başlayan güzel sunucu İstanbulda Kadıköy’de bulunan Kuşdili Spikerlik ve Sunuculuk Kursu’na giderek diploma aldı ve mezun oldu. Özel bir radyoda haber spikerliğinin ardından Kanaltürkte spor bülteni ve daha sonra hafta sonu ana haber bültenlerinde sunuculuk yaptı.

Daha sonra TRT Türk kanalında program sunuculuğu yapan Buket Aydın 2011 yılında NTV’ye transfer oldu. NTV’de farklı kuşaklardaki haber içeriklerini sunmaya başlayan güzel spiker son olarak hafta içi 23.00’da başlayan Gece Bülteni Kuşağını sunmaktaydı. Buket Aydın, halen Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü öğretim görevlisidir. 2013 yılında iş adamı Erce Baykal‘la evlenmiştir. Henüz çocuğu olmayan Buket Aydın haber meraklılarının ilgi odağı olmuştur. Buket Aydın İnstagram hesabı bulunmamaktadır. İşte son röportajı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

NTV Anahaber Sunucusu Buket Aydın Kimdir? Hakkında Bilgiler İnstagram (1 Yorum)

 1. Yine bir haber izledim az őnce Spiker Şőyle Habere devam ediyordu
  Sūrekli yağan yağmurla başımız dertte .
  Bu nasıl bir Yőnetim? bunun bir denetleyicisi yokmu?
  insan Azcık dersini çalışmazmı?
  Hep Bőylemi sūrecek?
  Hep Bőylemi devam edecek?
  Bu habercilik anlayışı

Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2017