Nurselin Evi Ne Zaman Bitecek Final mi Sezon Finali mi Yapacak?

Nurselin Evi Ne Zaman Bitecek Final mi Sezon Finali mi Yapacak?.. Nursel’in Evi programı Show tv de yayınlanıyor ve çok beğenildiği için bu sene farklı bir formatla yayınlandı. Bu format eskisi kadar tutmadı çünkü önceden sadece yemek programıyken daha çok izleyeni oluyordu.

Nursel Ergin çok samimi ve içtenliği ile seyircileri etkilemeyi başaran birisi. Yemek programıyla önce ev ev gezdi. Sonra bir evde başka şehirlerden misafirler ağırladı ve yemeklerini tanıttılar. Bu sezon da yemek programının yanında hayata dair ev hayatına dair ve sağlıklı yaşama dair ipuçlarını sunuyor.

Nursel Ergin ve uzman konukları dekorasyondan ev bahçe bakımına her şeyi seyircisine aktaracaklar. Bunların yanı sıra Nursel Ergin yine farklı şehirlerden özel lezzetleri de sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Nursel Erginin sunuculuğunu yaptığı programın reytinglerini de sizlerle paylaşalım ki yeni sezon hakkında tahminde bulunalım.

Nurselin Evi 10 Mayıs 81. Sırada

Nurselin Evi 9 Mayıs 82. Sırada

Nurselin Evi 8 Mayıs 86. Sırada

Nurselin Evi programı reytinglerde başarısız durumda malesef. İçerik olarak ev hanımlarının beğenerek izleyeceği bir program olsa da yine de çok rağbet görmemiş anlaşıldığı üzere. Nurselin Ergin bu sezon biter mi yok sa devam eder mi bu Show tv kanalının vereceği bir karar ama. Farklı format ile ekranlara gelebilir. Önceki formatları daha çok izleniyor ve takip ediliyordu çünkü.

Nurselin Evi programı Ramazan ayında da devam edecektir muhtemelen. Çünkü her sezon böyle oluyor. Nurselin programında verilen yemek tarifleri ile bir çok seyircinin iftar sofraları şenleniyor. Nurselin Evi programı yeni sezonda devam etsin ister misiniz? Yoksa final yapıp bitmeli mi?


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nurselin Evi Ne Zaman Bitecek Final mi Sezon Finali mi Yapacak? (9 Yorum)

  1. Geçen yıl ki formata dönsün o eve ve ekibe eminim aynı reytinge ulaşır bu format Derya Baykal’ın taklidi olmuş sıcak ve samimi deyil

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2017