Nursel’in Konukları Programı Sunucusu Nursel Ergin ve Konukları Kimler?

5 yorum
823 izlendi

“NURSEL’İN KONUKLARI” YAKINDA STAR tv de başlıyor. Daha önce yapmış olduğu programlar ile adından sıkça söz ettiren Nursel Ergin yep yeni bir program ve yeni formatı ile star tv de ekrana gelmeye hazırlanıyor. Nursel’in Konukları Programı Sunucusu Nursel Ergin ve Konukları Kimler? bu başlıkta toplayacağız ve sizlere detayları yazmaya çalışacağız.

Daha önce Nurselin Mutfağı gibi oldukça sevilen bir program hazırlayan ve sonrasında Show tv de Bir çok güzel projelerle ekranlarda yer alan hem yemek yapan hemde tatlı sohbeti ile herkesin sevip saydığı Nursel Ergin Star tv ile anlaştı ve yeni programı Nursel’in Konukları başlıyor. Star tv de ekranların sevilen yüzü “Nursel Ergin” uzun bir aranın ardından starda ekranlara geri dönüyor!

Nursel'in Konukları Programı Sunucusu Nursel ErginStar tv Nursel’in Konukları Programı Sunucusu Nursel Ergin ve Konukları Kimler?

En son kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün program yapan ünlü sunucu Nursel Ergin daha sonra Star TV’de yepyeni bir format ve programla Nurselin konukları ile ekranlara geri dönüyor! Bir süre ekrandan uzak kalsa da her zaman izleyici bulan samimi sohbeti ile aranan sunuculardan birisi olan Nursel Ergin kim kısaca tanıyalım:

Nursel’in Konukları Programı Sunucusu Nursel Ergin Kimdir?

Nursel Ergin Kimdir Kısa bilgileri: 30 Temmuz 1980 tarihinde İstanbul da doğan ünlü sunucunun annesi ile babası o çok küçük yaşlarda iken ayrılmışlar ve daha sonra yetiştirme yurdunda küçük yaşlarını geçirmek zorunda kalmıştır. 18 yaşında evlenmiş olan Nursel Ergin, bu evlilikten Begüm isimli bir kızı olmuş 5 yıl kadar evli kaldıktan sonra eşinden boşanmıştır.

Bunu Gördün mü>>  25-29 Mart Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları Puanları Birincisi Kim?

Nurselin Konukları Star TV de başlıyorNursel Ergin 5-6 sene kadar profesyonel olarak spor hocalığı yani antrenörlük yapmış ardından ise Arçelik’te bir süre kadar satış sorumlusu olarak çalışmıştır. Nursel Ergin adını ilk kez 2008 yılında televizyonda duyurmaya başlamış ve Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışma programında güzelliği ve yaşadığı zor hayatıyla herkesin dikkatini çekmiştir.

Nursel Ergin Var mısın Yok musun yarışmasından sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Cam Kırıkları adlı dizide yer bularak kısa bir süre Suna karakterini canlandırmış daha sonra kadın kuşağı programlarında sunuculuğuna yönelmiştir. Show TV ekranlarında “Nursel’in Mutfağı” isimli yemek programını çok sevilip tutulmuş ve uzun süre devam etmiştir. Ardından “Nursel’in Mutfağı” adlı yemek programını biraz değiştirip Kanal D’de ekrana getirmiştir. Şimdi de Star tv de Nurselin konukları isimli programı sunacaktır.

Nursel Ergin Konukları İletişim whatsapp telefon mailYENİ PROGRAM “NURSEL’İN KONUKLARI” CANLI YAYINLARIYLA ÇOK YAKINDA STAR’DA BAŞLIYOR! Star TV ekranlarında yepyeni bir gündüz kuşağı programı Nursel Ergin yakında başlıyor! Uzun bir aranın ardından ekranlara dönecek olan Nursel Ergin’in ilk canlı yayınlanacak programı olan ‘Nursel’in Konukları’nda sağlık, lezzet, spor, moda konukları işlenecek.

Nursel Ergin Konukları İletişim whatsapp telefon mail

Sizlerde Nursel Erginin Star tv de sunacağı Nurselin Konukları programını merak edip iletişim kurmak istiyorsanız ve Nursel Ergine whatsapp erişimi iletişim adresi ve telefon numarası gibi bilgileri merak ediyorsanız bize yazın lütfen.. Nursel Ergin hakkında bilgiler isteyenlere verilecektir. Nursel Ergin Konukları Programına canlı yayında soru sormak isteyenler de ulaşabilirler..

Bunu Gördün mü>>  Esra Erol Final mi Yapacak Bitecek mi, 2019-2020 Sezonunda Devam Edecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nursel’in Konukları Programı Sunucusu Nursel Ergin ve Konukları Kimler? (5 Yorum)

  1. Nurselin programını hic beğenmedim. Çok cırlak bir ses. O. çıkınca kanal değiştiriyorum. Nergis çok iyiydi. Dikkate alırsanız sevinirim.

  2. Hayırlı olsun kendi çabasıyla ev yemekleri yapan hanımları da ekrana çıkaracakmı böyle bir olasılık varmı varsa kendimi tanıtmak aile bütçesine katkıda bulunmak üniversiteye hazırlanan çocuklarım için çabalıyorum eğer böyle bir imkan varsa katılmak isterim iyi günler(bilin sihirli elleri instagram sitemide şnceleyebilirsiniz)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2019