Connect with us

Dizi Haberi

Nursel’in Mutfağı Neden Kanal Değiştirdi Niçin Show Tv den Kanal D ye Geçti?

Show tv de başladığı günden beri oldukça sevilen ve adeta Show TV’nin ekran yüzü haline gelen güzel yapımdan kanal değiştirme haberi geldi ve sevenlerini çok şaşırttı. Yıllardır sevilen ve ilgiyle izlenilen Nursel Erginin programı ”Nursel’in Mutfağı” kanal değiştirerek Show tv den Kanal D ye transfer oldu.

Aslında ilk önce Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan, ancak daha sonra konsept değişimiyle Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşan bu burada çok popüler hale gelen ‘Nursel’in Mutfağı‘ programı yuvasına geri döndü. Sevilen ve oldukça beğenilen sunucusu Nursel Erginin sunumuyla ekrana gelen program yeni sezonda Kanal D’de ekrana gelecek.

Bu değişikliğin temel sebebinin Nursel Ergin olduğu ve eski dostlarının ricası ile Kanal D ye dönüş yaptığı konuşuluyor. İlk başladığı ekrana yani yuvasına dönüş yapacak olan Nurselin Mutfağı verdiği tarifler ve kadınlar için özel yayınları ile oldukça seviliyor gündüz kuşağında. Son zamanlarda biraz reytingleri düşmüş olan yapımın yeniden toparlanması bekleniyor.

”Nursel’in Mutfağı” yeni sezonuyla Eylül’de Kanal D’de! Nursel’in Mutfağı Neden Kanal Değiştirdi Show Tv den Kanal D ye Geçti? konumuz hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Sizce Nursel format değiştirir mi yoksa aynen devam eder mi Kanal D ekranlarında Lütfen yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın. Şimdiden teşekkürler.

Continue Reading
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

1 yorum

1 yorum

  1. Anonim

    2 Kasım 2017 at 21:51

    Büyüsünü bitti bu programin ilk basladiginda hergün izlerdim simdi olmasada olur siradanlasti

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Dizi Haberi

To Top