Nurselle Evin Tadı Ne Zaman Başlayacak Formatı Nasıl Kanald

Nurselle Evin Tadı Ne Zaman Başlayacak Formatı Nasıl Kanald.. Nurselin Evi programı geçen sezon showtv ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak önceki sezon yaptığı sadece yemek programından sonra programın formatına eklemeler yaptı.  Nurselin evi programında ev düzenlemesi, sağlık zayıflama, cilt bakımı gibi konularda ele alınmıştı.

Kanald de yeni sezonda yayınlanacak olan programda yine bu eklemeler olacak mı? Nursel Erginin sunuculuğunu yaptığı program sadece yemek programıyken ve Türkiyenin her ilinden konuklar alıp onlarla birlikte yemekler hazırlarken daha çok beğeniliyordu.

Bunu reytinglerden anlayabiliyoruz. Nurselle Evin Tadı programında bu farklılıklar dikkate alınacak mı? Formatta ufak değişiklikler olacak mı? Kesin bilgiler olmamakla birlikte sizlerle gelen bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Nurselle Evin Tadı programının yayın tarihi netleşmedi. Eylül ayı sonuna doğru başlayacağı düşünülse de kesin tarih açıklanmadı.

Nursel Ergin’i ekranlarda ilk kez Var Mısın Yok Musun yarışmasında izledi Türkiye. Ve o programdan itibaren sevimli sıcak tavırlarıyla kendini Türk halkına sevdiren sunucu bir kaç yıldır da yemek programı sunuyor. Yemek programlarına farklı bakış açıları katıyor. Programı daha izlenir yapıyor.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.