Nurselle Evin Tadı Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi Niçin Yayınlanmıyor? Kanal D

Nurselle Evin Tadı programı hakkında olumsuz haberler yayılmaya başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen Nursel’le Evin Tadı programı son zamanlarında kanalı memnun etmemeye başladı. Kanal yakın zamanda Nursel’in programı bitirebilir. Gündüz kuşağında beğenilen ve yemek tarifleri yayınlandığı için ilk sezonlarında da çok tutulan dizi bu sezon bir çok format değiştirdi kendi içerisinde.

Nursel Ergin programında lezzetli yemekler yapılıyor. Onun yanında herkesin merak ettiği konularda işleniyor. Ve uzman konuklar açıklamalar yapıyor. Ünlü konukları ile de yemekler hazırlıyor ve seyirciyi de daha çok etkiliyor. Seyircisi Nursel Ergin’i gerçekten çok beğeniyor. Ancak nedense son zamanlar izleyicisi memnun etmediği için final kararı alınabilir yakın zamanda.

Nursel Ergin yeni evinin detaylarını da seyircisiyle paylaşıyor. Otantik bir evi var. Seyircisinden gelen kışlık hazırlıkları turşular ve kendi yaptıkları ev ürünleri kileri, dantel perdeleri, şark köşesi her şeyi ile seyircisinin beğenisini kazanan evinde programı yapıyor Nursel Ergin. Program malesef reyting kurbanı oluyor.

Nursel’le Evin Tadı programı yakında final yapabilir. Nursel Erginin programı son bir hafta reytinglerini sizlerle paylaşıyoruz.

10 Ocak Reytingleri Nurselle Evin Tadı 81. Sırada,

9 Ocak Reytingleri Nurselle Evin Tadı 59. Sırada

8 Ocak Reytingleri Nurselle Evin Tadı 81. Sırada,

5 Ocak Reytingleri Nurselle Evin Tadı 73. Sırada…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Nurselle Evin Tadı Varmı Yokmu Neden Yok Bitti mi Niçin Yayınlanmıyor? Kanal D (6 Yorum)

  1. Türkçesi kötü , yemekten anlamayanı bunca yıl yemek prg yaptırmak ; ancak biz de halkı salak yerine koymaktır!!SESİ VE TÜRKÇE si çok KÖTÜ!!BİR DE ALYANS MUHABBETİ !!GÖRGÜSÜZ DE BU ÇOCUKKK

Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2018