O Ses Türkiye 16 Aralık İnna Konuk Oldu Gimme Şarkısını Söyledi Video

O Ses Türkiye 16 Aralık İnna Konuk Oldu Gimme Gimme Şarkısını Söyledi Video… O Ses Türkiye programı hafta sonu TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü sanatçı İnna O Ses Türkiye programına katılıyor. Acun Ilıcalı yine yaptı yapacağını ve bombayı patlattı sonunda. O Ses Türkiye de İnna show yapacak. Gimme Gimme şarkısı ile herkesi coşturacak.

İnna O Ses Türkiye 16 Aralık tarihlerinde Konuk Oldu Gimme Gimme Şarkısını Söyledi Video izle

Sevilen sanatçı İnna ülkemizde de ayrı bir sevgiyle karşılanıyor. Acun Ilıcalı da bu sevgiyi bildiği için ünlü sanatçıyı programına davet etti ve O Ses Türkiye 15-16 Aralık 2018 tarihlerinde İnna şarkılarıyla O Ses stüdyoları yankılanacak adeta. Sizlerde bu güzel programı kaçırmak istemiyorsanız mutlaka izleyin.. O Ses Türkiye İnna Şarkılarının videosunu buraya ekleyeceğiz..

O Ses Türkiye İnna Konuk Oldu Şarkı söylediO Ses Türkiye İnna Şarkılarını Söyledi Program şenlendi ülke sanatçı gördü 15-16 Aralık 2018

O Ses Türkiye’ye konuk olan İnna Acun Ilıcalı ile özel olarak görüştü.. Inna’nın sahne performansı ve söylediği şarkılar O Ses Türkiye seyircinden ve jürisinden tam puan aldı. O Ses Türkiye yarışmasında şarkısını seslendiren Inna Beyaz ve Murat Boz arasında komik diyaloglar yaşandı. Hem sesi hem güzelliği ile herkesi büyüleyen Inna ile O Ses Türkiye daha eğlenceli hale geliyor.

İnna O Ses Türkiye 16 Aralık pazar Gimme Gimme Şarkısı

İnna O Ses Türkiye 16 Aralık pazar Gimme Gimme Şarkısı

Inna Kimdir? Inna’nın gerçek adı Elena Alexandra Apostoleanu.  Inna 6 Ekim 1986 Mankalya-Romanya’da dünyaya geldi. Inna ilk albümünü 2008 yılında piyasaya çıkardı. Hot adlı albümünden sonra ikinci single albümü Love oldu. Bu single albüm Romanya müzik listelerinde büyük ses getirdi. Polonya Eska Ödülleri’nde en iyi şarkıcı ve en iyi single ödüllerine aday gösterildi. Inna sonrasında “Deja Vu” tekli şarkısını piyasaya sürdü.

Deja Vu; Romanya, Moldova, Bulgaristan, Rusya ve Macaristan’da hit şarkı oldu. 2009’da MTV Romanya Müzik Ödülleri’nde en iyi dans, en iyi çıkış ve en iyi gösteri ödüllerini kazandı. Inna bir çok şarkıya ve albüme imza attı. İnna son olarak İndia şarkısına Türkiye’de klip çekti. Bu sayede Türkiye de tanıyan sayısı ve hayranları arttı. Inna’nın albüm isimleri; Hot (2009), I Am the Club Rocker (2011), Party Never Ends (2013), “INNA” (2015)

Inna’nın O Ses Türkiye de söylediği Gimme Gimme şarkısının performansını sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Aralık 2018