O Ses Türkiye 2018-2019 Jürisinde Kimler Var? Hande Yener Yıldız Tilbe Murat Boz

O Ses Türkiye 2018-2019 Jürisinde Kimler Var? Hande Yener Yıldız Tilbe Murat Boz Gökhan Özoğuz … O Ses Türkiye 2018-2019 sezonu 23 eylülde yayınlanmaya başlayacak. O Ses Türkiye yeni sezonu için hazırlıklar tamamlanıyor. Yeni sezon jürisi ile anlaşma sağlandı.

O Ses Türkiye 2018 2019 sezonunda jüri koltuğunda yine birbirinden ünlü isim var. Önceki sezon O Ses Türkiye de sahnede söylediği şarkılarla olsun yarışmacılara yaptığı yorumlarla olsun herkesin beğenisini kazanan Yıldız Tilbe yeni sezonda da jüri koltuğundaki yerini aldı.

Yıldız Tilbe’yi O Ses Türkiye’de izleme fırsatı yakalayan hayranları da bu durumdan çok memnun kalıyor. Peki diğer jüri koltuklarında kimler oturacak? O Ses Türkiye yeni sezonda jüri koltuğunda Hadise yer almıyor. Murat Boz da jüri de ki yerini korurken Hadise’nin yerine oturan isim bu sezon Hande Yener oluyor.

Hadise O Ses Türkiye başladığında beri jüri koltuğunda olurken bu sezon bir farklılığa gidildi. Hadise  O Ses Çocuklar’da jürideydi yaz sezonunu da dolu geçirdiği için belki de yeni sezonda mola vermek istemiş olabilir.

O Ses Türkiye 2018-2019 sezonunda Gökhan Özoğuz’da jürideki yerini korudu. Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye’nin neşeli yüzü. Acun Ilıcalı bu sezon sunuculuk görevini başkasına emanet ediyor. Yıllardır Talk Show olarak kendi programını yapan Beyazıt Öztürk bu sene O Ses Türkiye’nin sunuculuğunu yapacak. Komediliğini sunuculuğa da taşıyacak olan Beyaz’da hem jüriyi yarışmacıları hem de seyirciyi güldürmeye geliyor.

O Ses Türkiye 2018-2019 sezonunun jürisinde Yıldız Tilbe, Hande Yener, Murat Boz ve Gökhan Özoğuz yer alıyor. Sunucusu da Beyazıt Öztürk oldu. O Ses Türkiye 2018 2019 sezonunun 23 eylülde başlayacağı tahmin ediliyor. Yeni yarışmacıları ile yayınlanmaya hazırlanan programı izlemeyi düşünüyor musunuz? Ya da yarışmacı olarak başvurunuzu yaptınız mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

O Ses Türkiye 2018-2019 Jürisinde Kimler Var? Hande Yener Yıldız Tilbe Murat Boz (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2018