O Ses Türkiye 2018- 2019 Sunucusu Beyazıt Öztürk Oldu

O Ses Türkiye 2018- 2019 Sunucusu Beyazıt Öztürk Oldu… O Ses Türkiye 2018 eylül ayında başlayacak. O Ses Türkiye bu sezon ekranlara farklı şekilde gelecek. O Ses Türkiye yeni sezon jüri üyelerinde de değişiklikler var. Bu sezon O Ses Türkiye’ye yeni katılan jüri üyesi Hande Yener oldu.

2018-2019 O Ses Türkiye jüri üyeleri Yıldız Tilbe, Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Hande Yener. O Ses Türkiye yeni sezonda asıl dikkat çekecek olan şey ise Beyazıt Öztürk’ün sunucu olması. Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye de yeni sezonda sunucu olacak. Bu sezon Acun Ilıcalı yönetmeyecek. Tecrübeli bir komedyene emanet edilmiş olan O Ses Türkiye 23 Eylül tv8 de başlayacağı düşünülüyor.

O Ses Türkiye yeni sezon başladığı andan itibaren yarışmacılarını sizlerle paylaşacağız. Beyazıt Öztürk’ün komedyenliği O Ses Türkiye’ye renk katacaktır diye tahmin ediyoruz.

Beyazıt Öztürk 21 yıldır Kanal D de yayınlanıyordu. Ancak yeni sezonda Kanal D ile anlaşma sağlanmadı. Bu sezonda da farklı bir şekilde karşımıza çıkacak. O Ses Türkiye 2018 sunucusu olarak TV8 de yerini alacak. Yeni sezonda O Ses Türkiye’ye Beyaz ne gibi katkıda bulunacak. Reytinglerinde artış sağlanacak mı göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2018