O Ses Türkiye 2018 Hadisenin Beyazın Seda Sayanın Murat Bozun Yarışmacıları Takımları

O Ses Türkiye 2018 Hadisenin Beyazın Seda Sayanın Murat Bozun Yarışmacıları Takımları… O Ses Türkiye 6 Ekim Cumartesi akşamı yayına başlayacak. O Ses Türkiye 2018 bölümünde jüri üyeleri kadro değişikliğine gitti. Yeni jüri üyeleri Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise. Önceki sezonlarda O Ses Türkiye jüri üyeleri ise Gökhan Özoğuz, Yıldız Tilbe, Mazhar ve Özkan, Ebru Gündeş, Hülya Avşar,Mustafa Sandal, Gökhan Özoğuz’un kardeşi Hakan.

Yayına başladığı dönemden beri birçok jüri ile çalışan O Ses Türkiye programında yeni sezonda iki yeni jüri üyesi katıldı. Bu sezon programa Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk katıldı. Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz sosyal medya hesaplarından Acun ılıcalı’ya teşekkür ederek O Ses Türkiye jüriliğinden ayrıldıklarını duyurmuşlardır. Yani aralarında bir sorun olmadan jüri üyeliğini bıraktıklarını söylediler.

Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’da O Ses Türkiye yeni bir renk katacaktır. Beyazıt Öztürk yıllardır show programı yapıyor.Kendisinin espri yeteneğine diyeceğimiz yok ve O Ses Türkiye’de de herkesi güldürmeye geliyor. Seda Sayan ise O Ses Türkiye’de apayrı bir kişilik olacak. Tatlı Sert tavırlarıyla seyircilerden yarışmacılardan ve izleyicilerden beğeni kazanacaktır. O Ses Türkiye jüri üyeleri belli olduktan sonra çekimleri başladı ve ekranda yayınlanmaya 6 Ekim Cumartesi itibaren başlayacak.

O Ses Türkiye yarışmacıları elemelere katıldı. Elemeyi geçenler O Ses sahnesine çıkacak şarkı söyleyecek ve herhangi bir jüri üyesi onun sesini beğenirse butona basarak dönecektir ancak hiçbir jüri üyesi butona bakmazsa o yarışmacı elenecektir. 6 Ekim Cumartesi O Ses Türkiye yeni sezonu başlayacak.

O Ses Türkiye 2018 yeni sezon yarışmacılardan bir üst tura çıkmayı hangi yarışmacılar garantiledi? Yarışmacılar hangi jüri üyesinin takımında oldu? Seda Sayan’ın takımında kimler var? Murat Boz’un takımında kimler var? Hadise’nin takımında hangi yarışmacılar var? Beyazıt Öztürk’ün takımında hangi yarışmacılar var? Bu bilgileri sizlerle paylaşacağız konumuz sürekli güncellenecek ve yeni yarışmacılar listeye dahil olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

O Ses Türkiye 2018 Hadisenin Beyazın Seda Sayanın Murat Bozun Yarışmacıları Takımları (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 1 Ekim 2018