O Ses Türkiye 2018 Jürisi Maaşı Ne Kadar Kaç Para Ücret Alıyorlar? Beyaz Seda Sayan

O Ses Türkiye 2018 Jürisi Maaşı Ne Kadar Ücret Alıyorlar (Hadise Murat Boz Seda Sayan Beyaz)... O Ses Türkiye 2018 yeni bölümü 6 Ekim Cumartesi akşamı TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.Bu sezon jüri üyeleri yenilendi. Gökhan Özoğuz ve Yıldız Tilbe jüri üyeliğini bırakırken Hadise ve Murat Boz görevine devam ediyor. Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından Acun ılıcalı’ya teşekkür ederek jüriliği bıraktığını açıklamıştı. Yıldız Tilbe’nin yerine jüri koltuğuna Seda Sayan oturuyor.

Gökhan Özoğuz da aynı şekilde sosyal medya hesabından Acun ılıcalı’ya teşekkür ederek görevinden ayrıldı ve Gökhan Özoğuz’un boşalan koltuğunu bu sene Beyazıt Öztürk dolduracak. 2018 O Ses Türkiye yeni sezonunda ki jüri üyeleri Beyazıt Öztürk Seda Sayan Hadise ve Murat Boz oldu. Geçen sezon jüri koltuğunda oturan Yıldız Tilbe Gökhan Özoğuz Hadise ve Murat Boz O Ses Türkiye bölüm başına 60 bin TL alıyordu.

O Ses Türkiye 2018 yeni sezonu başlarken yeni jüri üyelerinin maaşları da merak konusu oldu. O Ses Türkiye 2018 yeni jürileri Hadise Murat Boz Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk ne kadar ücret alacak? O Ses Türkiye 2018 programında ücretler bölüm başı olarak veriliyor. Geçen hafta bölüm başı ücret 60 bin TL iken Acun Ilıcalı yeni sezonda jüri üyelerine zam yaptı. Murat Boz Hadise ve Seda Sayan O Ses Türkiye jüriliğinden bu sezon 70 bin TL kazanacaklar. Beyazıt Öztürk ise diğer jüri üyelerinden farklı olarak 90 bin TL ile anlaştı bölüm başı. Acun Ilıcalı Beyazıt Öztürk’e neden böyle bir ücret ayrıcalığı yaptı bilemiyoruz ancak yeni sezonda bu jüri üyeleri daha başarılı olur mu yoksa giden jüri üyelerini aratır mı göreceğiz.

O Ses Türkiye 2018 yeni sezonunda Seda Sayan’ın dobra tatlı sert halleri ve Beyazıt Öztürk’ün komik esprileri ile daha renkli gideceğini tahmin ediyoruz. 6 Ekim 2018 Cumartesi akşamı yeni sezonuna başlayacak olan O Ses Türkiye’nin yeni yarışmacıları kimler olacak? Söyledikleri şarkı performansları da sizlerle başka konularımızda paylaşıyoruz. www.dizihaberi.tv sitemizi takip ederek yeni yarışmacıları söyledikleri şarkılara ulaşabilirsiniz.

O Ses Türkiye 2018 yeni sezonunda jürilerinin aldığı maaşları ücretleri nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

O Ses Türkiye 2018 Jürisi Maaşı Ne Kadar Ücret Alıyorlar (Hadise Murat Boz Seda Sayan Beyaz)

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

O Ses Türkiye 2018 Jürisi Maaşı Ne Kadar Kaç Para Ücret Alıyorlar? Beyaz Seda Sayan (1 Yorum)

  1. Bence türkiye gibi bir Ülker jurilerimizin aldigini para asiri derecede yüksektir gele beyaz neyin selamlar

Eklenme Tarihi: 5 Ekim 2018