O Ses Türkiye 2018 Yeni Jürileri Kimler Nezaman Başlıyor İşte Tarihi

Tv8 ekranlarında her sezon olduğu gibi 2017-2018 sezonunda da oldukça ilgi görmesi beklenen O Ses Türkiye 2018 Yeni Jürileri Kimler Nezaman Başlıyor İşte Tarihini sizler için açıklıyoruz. Acun Ilıcalının gözde programlarından olan ve oldukça güçlü sesleri Türkiyeye kazandıran program Tv8 de ekrana gelecek.

O Ses Türkiye 6 sezonu geride bıraktı. En son geçtiğimiz yıl Ebru Gündeş programdan ayrılmış ve sonrasında yerine Sibel Can devam etmişti. Ebru Gündeşin eşi Rıza Zarrafın Amerikada gözaltına alınması ile başlayan sıkıntılı süreç sonrasında Ebru Gündeş de programdan ayrılmıştı.

Eşin hala tutuklu bulunan Ebru Gündeşin bu sezonda O Ses Türkiyede olmayacağı ve Yerine 2017-2018 için Deniz Seki gibi bir ismin geleceği duyuruldu. Henüz kesinleşmese de hapishaneden yeni çıkan ve herkesin merak ettiği Deniz Seki böyle bir programla hem kendini bulabilir hemde kaldığı yerden çalışma hayatına dönerek hayata adapte olabilir. Hemde güncel bir isim olduğu için programa olumlu katkısı olur..

7. sezonda Gökhan Hakan, Sibel Can, Hadise, Murat Boz projeden ayrılırsa yerlerine sürpriz bir isim gündeme gelecek. Acun abinin yeni jüri için son sürprizi ise Yıldız Tilbe olduğu ileri sürüldü. Yıldız Tilbe eğer O Ses Türkiye jürisi olursa hem sempatik hem de hareketleri ve dobra tavırları ile yine izlenme oranı yükselebilir.

Deniz Seki ve Yıldız Tilbeden başka O Ses Türkiye Jürisi için düşünülen bir isim daha olduğu ancak daha kesinleşmediği için Acun Ilıcalı tarafından açıklanmadığı söyleniyor. Sizce O Ses Türkiye 2018 Yeni Jürileri Kimler olabilir? Açıklanmayan diğer isim sizce kim?

O Ses Türkiye 2018 Başlama tarihi ise henüz netlik kazanmadı ancak geçtiğimiz yıllar göz önünde bulundurulunca az çok belli oluyor başlama tarihi. O Ses Türkiye yarışması 7. Sezonu ile 2018 Kasım ayında Tv8 ekranlarında olması bekleniyor.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

https://www.youtube.com/watch?v=Zd7wCgXoRkg

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

O Ses Türkiye 2018 Yeni Jürileri Kimler Nezaman Başlıyor İşte Tarihi (25 Yorum)

  1. Olmali yildiz tilbe juri deniz sekide olmali juri ve bence muazzez ersoyda olmali juri ve petek dincozde olabilir bence

Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017